خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/07/07 10:12:41
سرویس سیاسی
جمالی نوبندگانی مطرح کرد:

بررسی 5 پرونده شکایت در نشست امروز هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان/شکایت صداوسیما از نماینده دوره نهم بررسی شد

سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، گفت: در جلسه امروز این هیأت، به ۵ پرونده شکایت از نمایندگان که بیشتر برای دوره نهم بود، رسیدگی شد.
بررسی 5 پرونده شکایت در نشست امروز هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان/شکایت صداوسیما از نماینده دوره نهم بررسی شد سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، گفت: در جلسه امروز این هیأت، به 5 پرونده شکایت از نمایندگان که بیشتر برای دوره نهم بود، رسیدگی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102618587577.jpg بررسی,5,پرونده,شکایت,در,نشست,امروز,هیأت,نظارت,بر,رفتار,نمایندگان/شکایت,صداوسیما,از,نماینده,دوره,نهم,بررسی,شد Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، گفت: نشست امروز با هدف بررسی پرونده های موجود در این هیأت برگزار شد، که بر این اساس در این جلسه به 5 پرونده شکایت از نمایندگان که بیشتر برای دوره نهم بود، رسیدگی شد.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است که نشست آینده هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان، با حضور نمایندگانی که از آن ها شکایت شده، برگزار شود تا اظهاراتشان استماع شود.

وی در تشریح محورهای 5 پرونده بررسی شده در نشست امروز هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، افزود: بیشتر دلایل این شکایت ها، مربوطه به اظهارات، مصاحبه ها و نطق های نمایندگان مجلس بوده است.

جمالی نوبندگانی گفت: یکی از پرونده های مورد بررسی شده در نشست امروز این هیأت؛ پرونده شکایت صدا و سیما از یکی از نمایندگان مجلس دوره گذشته بود که به آن رسیدگی شد.

سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، ادامه داد: از طرف دیگر نامه خبرنگاران پارلمانی مجلس درباره اتفاقات مربوط به حاشیه صحن علنی مجلس در نوبت رسیدگی قرار دارد و در آینده بررسی می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet