هدر موبایل
1395/07/07 10:24:35
سرویس اقتصادی
درکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس صورت گرفت:

ارجاع لایحه خدمات رسانی به ایثارگران به مجمع تشخیص مصلحت نظام

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس از ارجاع لایحه خدمات رسانی به ایثارگران به مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.
ارجاع لایحه خدمات رسانی به ایثارگران به مجمع تشخیص مصلحت نظام عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس از ارجاع لایحه خدمات رسانی به ایثارگران به مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/79106.jpg ارجاع,لایحه,خدمات,رسانی,به,ایثارگران,به,مجمع,تشخیص,مصلحت,نظام Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به دستورکار روزگذشته سه شنبه(6 مهرماه) کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس،گفت:دراین جلسه بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه انجام شد.

نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه عمده ایرادات شورای نگهبان به لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه در جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس مرتفع شد،افزود:گزارش کمیسیون ظرف هفته آینده جمع بندی و تقدیم صحن علنی خواهد شد.

وی افزود:‌تلاش ما در جریان بررسی لایحه تامین نظر شورای نگهبان با انجام اصلاحات بوده البته در برخی موارد نیز نسبت به حذف مواد اقدام شده که البته این کار به شکل حداقلی انجام شده است.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،بر اصرار کمیسیون متبوعش به مصوبات خود در بحث لایحه جامع ایثارگری تاکید کرد و گفت: این لایحه با توجه به اصرار نمایندگان و رفع نشدن ایرادات شورای نگهبان برای تعیین تکلیف نهایی به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet