ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/07 11:10:21
سرویس اقتصادی
رجبی خبرداد:

بررسی مشکلات مسکن مهر پردیس درکمیسیون عمران مجلس با حضور آخوندی

عضو کمیسیون عمران مجلس از بررسی مشکلات مسکن مهر پردیس در کمیسیون متبوعش خبرداد.
بررسی مشکلات مسکن مهر پردیس درکمیسیون عمران مجلس با حضور آخوندی عضو کمیسیون عمران مجلس از بررسی مشکلات مسکن مهر پردیس در کمیسیون متبوعش خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105374794441.jpg بررسی,مشکلات,مسکن,مهر,پردیس,درکمیسیون,عمران,مجلس,با,حضور,آخوندی Icana

فرج الله رجبی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به بررسی میدانی مشکلات صاحبان مسکن مهر پردیس، گفت:صاحبان مسکن مهر پردیس تجمع کننده مقابل مجلس از فازهای مختلف آن منطقه بودند که درخواست آن ها رسیدگی به معضلات رخ داده در تحویل خانه ها بود.

نماینده مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه صاحبان مسکن مهر پردیس طی قرارداد مشخصی پولی را واریز کرده و قرار بود ظرف 18 ماه خانه را تحویل بگیرند، افزود: اکنون این زمان سپری شده؛اما خانه ای تحویل داده نشده است.

وی ادامه داد:مطالبه پول بیشتر از مبلغ درج شده در قرارداد از صاحبان مسکن مهر پردیس از مشکلات رخ داده برای افراد است.

رجبی با بیان اینکه افزایش مطالبه مسئولان از مردم برای تحویل واحدهای مسکن مهر و همچنین آماده نبودن زیرساخت ها ،انتقادات وارده به این طرح است،تصریح کرد:بررسی ایرادات وارده به طرح مسکن مهر پردیس و همچنین رفع مشکل صاحبان این واحدها از سوی کمیسیون عمران مجلس در دستورکار قرار گرفته است.

وی با تاکید براینکه بسیاری از صاحبان مسکن مهر پردیس از اقشار محروم جامعه هستند،افزود:انتظار پرداخت بهای بیش از نرخ تعیین شده در قرارداد بابت تحویل واحدهای خریداری شده با ناتوانی مالی آن ها و تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی همراه شده است.

رجبی با بیان اینکه ناتوانی مردم در پرداخت وجه مطالبه شده یکی از مشکلات و نبود منابع دولتی برای تکمیل آن معضل دیگری است،گفت: باید در جلسه ای مشترک با اعضای کمیسیون عمران مجلس و همچنین  با حضور وزیر راه وشهرسازی به رفع معضل مسکن مهر پردیس پرداخت.

بن بست های طرح مسکن مهر غیرکارشناسی بودن این طرح را نشان می دهد

وی ادامه داد: تقاضای دریافت پول بیشتر از سوی دولت برای تکمیل مسکن مهر در نتیجه رشد یک باره نرخ مسکن و تورم بوده و هیچ تخلفی در کار نیست.

این نماینده مردم درمجلس دهم،با تاکید براینکه پروژه مسکن مهر بدون کار کارشناسی و مطالعه دقیق شروع شده است، افزود:بن بست های رخ داده در طرح مسکن مهر به خوبی غیرکارشناسی بودن این طرح را نشان می دهد.

رجبی از ارایه گزارشی مکتوب از وضعیت مسکن مهر پردیس به کمیسیون عمران مجلس خبرداد و گفت:سعی کمیسیون رفع مشکل صاحبان مسکن مهر پردیس است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:امید است با هم افزایی دولت و مجلس هرچه سریع تر مشکل مسکن مهر پردیس مرتفع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet