هدر موبایل
1395/07/07 11:48:31
سرویس صحن
بختیار در نطق میان دستور:

پولشویی50هزارو فرار مالیاتی 120هزارمیلیاردتومانی؛ محصول نبود شفافیت مالی در کشور

عضو کمیسیون قضایی ‌و حقوقی مجلس حجم بالای قاچاق و فرارمالیاتی در کشور را نشانه نبود شفافیت مالی دانست.
پولشویی50هزارو فرار مالیاتی 120هزارمیلیاردتومانی؛ محصول نبود شفافیت مالی در کشور عضو کمیسیون قضایی ‌و حقوقی مجلس حجم بالای قاچاق و فرارمالیاتی در کشور را نشانه نبود شفافیت مالی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201608105068660786.jpg پولشویی50هزارو,فرار,مالیاتی,120هزارمیلیاردتومانی؛,محصول,نبود,شفافیت,مالی,در,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی بختیار در نشست علنی امروز ( چهار شنبه، 7 مهرماه ) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با تبریک  به مناسبت بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و همچنین هفته دفاع مقدس، گفت: برای تمامی دانش آموزان، دانشجویان، اساتید دانشگاه، فرهنگیان و معلمان در مسیر پیشرفت علمی و فناوری کشور و همچنین آبادانی ایران اسلامی از درگاه حضرت حق موفقیت مسئلت دارم.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه ملت انقلابی از مفاسد اقتصادی به ستوه آمده اند، تصریح کرد: مردم به هیچ وجه سوء استفاده و خیانت محدودی از مسئولان و کارگزاران را بر نمی تابند و از تحصیل و اکتساب نفع شخصی در حقوق عمومی سپرده شده رنجور هستند.

وی با بیان اینکه تصویب قوانین سلامت نظام اداری، مبارزه با پولشویی و امثالهم در سال های اخیر نتوانسته انتظارات به حق ملت شریف را برآورده کند، تصریح کرد: برای این امر باید سلامت کارگزاران را نهادینه کنیم.

بختیار یادآور شد: اگر امروز شاهد 15 میلیارد دلار قاچاق کالا، نزدیک به50 هزار میلیارد تومان پولشویی و فرار مالیاتی به میزان 120 هزار میلیارد تومان در کشور هستیم وجود این تخلفات به دلیل عدم شفافیت مالی در کشور است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: کشوری که در بالاترین سطح با تروریسم جهانی القاعده، الانصره، داعش و به ویژه رژیم اشغال گر صهیونیسم در مبارزه بوده و بیشترین شهدا را در مقابله با گروه های تروریستی تقدیم کرده نگران پیوستن به FATF نیست؛ از این رو در جهت گشایش مالی، شفافیت و تعاملات با بانک های جهانی باید از این فرصت بهره برد البته می بایست این کار در چارچوب قانون اساسی و راهبردهای نظام صورت پذیرد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی، افزود: عدم اعتقاد بر لزوم وجود برنامه ششم و تغییرات مکرر در لایحه ارائه شده در شان دولت تدبیر و امید و مجلس که در راس امور است نیست.

عضو کمیسیون قضایی ‌و حقوقی مجلس شورای اسلامی، خواستار پرداخت مطالبات کشاورزان حوزه انتخابیه خود در امر خرید محصولات کشاورزی از سوی وزارت جهاد کشاورزی شد و یادآور شد: وزیر جهاد کشاورزی باید در جهت افزایش راندمان کشاورزی، ارائه الگوی کشت مناسب و افزایش بهره وری کشاورزی اقدامات برنامه ریزی شده مناسبی انجام دهد.

وی از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار تکمیل و تجهیز درمانگاه های تامین اجتماعی گلپایگان و خوانسار همچنین تامین هر چه سریع تر پزشک متخصص در این درمانگاه ها شد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: با عنایت به تمرکززدایی خدمات بیمارستانی از استان، احداث بیمارستان تامین اجتماعی غرب استان اصفهان بهتر است در اولویت قرار گیرد.

عضو کمیسیون قضایی ‌و حقوقی مجلس شورای اسلامی، در پایان نطق خود  از وزیر راه و شهرسازی خواستار تامین اعتبارات مناسب برای تکمیل طرح های نیمه تمام حوزه انتخابیه خود شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet