ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/07 12:29:07
سرویس صحن
صباغیان در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

برخی دستگاه‌ها مانند عصر برده‌داری با کارگران برخورد می‌کنند

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس ضمن انتقاد از بی توجهی دولت به تشکل کارگری گفت: برخی از دستگاه ها همانند عصر برده داری با کارگران برخورد می کنند.
برخی دستگاه‌ها مانند عصر برده‌داری با کارگران برخورد می‌کنند عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس ضمن انتقاد از بی توجهی دولت به تشکل کارگری گفت: برخی از دستگاه ها همانند عصر برده داری با کارگران برخورد می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608103332055208.jpg برخی,دستگاه‌ها,مانند,عصر,برده‌داری,با,کارگران,برخورد,می‌کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 7 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به وزیر جهاد کشاورزی گفت: ماه هاست که کشاورزان گندم خود را به دولت فروخته اما هنوز مبلغی دریافت نکرده اند.

نماینده مردم مهریز، بافق و بهاباد در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی در خصوص راه‌های حوزه انتخابیه‌اش افزود: برخی از راه ها علی رغم داشتن مصوبه مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری هنوز نیمه تمام باقی مانده است. 12 کشته و 26 زخمی نیز ماحصل عدم ساماندهی مسیر بافق، بهاباد و بافق، یزد است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن انتقاد از بی توجهی به قشر کارگر تصریح کرد: برخی از دستگاه ها مانند عصر برده داری با کارگران برخورد می کنند این در حالی است که شعار دولت تدبیر و امید توجه به مردمسالاری و تشکل ها بوده است./           

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet