ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/07 12:32:26
سرویس صحن
بیگدلی در تذکر شفاهی؛

46درصد مدارس خدابنده جان دانش‌آموزان را تهدید می‌کند

نماینده مردم خدابنده در مجلس از تخریبی بودن مدارس این شهر و استفاده از معلمان غیربومی انتقاد کرد.
46درصد مدارس خدابنده جان دانش‌آموزان را تهدید می‌کند نماینده مردم خدابنده در مجلس از تخریبی بودن مدارس این شهر و استفاده از معلمان غیربومی انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101685479562.jpg 46درصد,مدارس,خدابنده,جان,دانش‌آموزان,را,تهدید,می‌کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد بیگدلی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 7 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر نفت گفت: بیش از 50 درصد روستاهای خدابنده از نعمت گاز طبیعی محروم هستند لذا با توجه به فرا رسیدن فصل سرما لازم است اعتبار برای این بخش در نظر گرفته شود.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی در ادامه خطاب به وزیر راه و شهرسازی متذکر شد: لازم است جاده‌ سلطانیه به همدان ارتقا یابد چرا که باعث حوادث زیادی می‌شود.

وی همچنین در تذکری خطاب به وزیر بهداشت گفت: میزان تخت‌های بستری در خدابنده 0.5 در هزار است در حالی که در سایر شهرهای کشور این میزان به یک در هزار می‌رسد.

بیگدلی در ادامه در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش یادآور شد: 46 درصد مدارس خدابنده تخریبی هستند که جان دانش‌آموزان را تهدید می‌کند، همچنین از نیروهای غیربومی برای آموزش و پرورش استفاده می‌شود در حالی که نیروهای بومی تحصیلکرده بیکار هستند.

عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: فرزندان شاهد شهرستان خدابنده شهریه‌های بالا در دانشگاه فرهنگیان دادند اما در نهایت هنگام استخدام عدم صلاحیت شدند در حالی که فرزندان شاهد بدون لحاظ برخی شرایط باید استخدام شوند همچنین  از وزیر نیرو خواستاریم به 50 درصد 240 روستای خدابنده که فاقد آب شرب بهداشتی هستند رسیدگی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet