هدر موبایل
1395/07/07 12:34:56
سرویس صحن
دلخوش اباتری در تذکر شفاهی مطرح کرد:

ضرورت پیگیری بیمه کشاورزان سراسر کشور از سوی وزارت جهاد کشاورزی

سخنگوی کمیسیون اقتصادی با اشاره به اینکه کشاورزی حرفه اصلی استان‌های شمالی کشور به خصوص گیلان است، خواستار پیگیری بیمه کشاورزان سراسر کشور از سوی وزارت جهاد کشاورزی شد.
ضرورت پیگیری بیمه کشاورزان سراسر کشور از سوی وزارت جهاد کشاورزی سخنگوی کمیسیون اقتصادی با اشاره به اینکه کشاورزی حرفه اصلی استان‌های شمالی کشور به خصوص گیلان است، خواستار پیگیری بیمه کشاورزان سراسر کشور از سوی وزارت جهاد کشاورزی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107509991875.jpg ضرورت,پیگیری,بیمه,کشاورزان,سراسر,کشور,از,سوی,وزارت,جهاد,کشاورزی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کاظم دلخوش اباتری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 7 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: کشاورزی حرفه اصلی استان‌های شمالی کشور به خصوص گیلان است و بخش اعظمی از محصولات کشور از این ناحیه تامین می‌شود لذا لازم است بیمه کشاورزی که مربوط به کشاورزان سراسر کشور است پیگیری شود و تسهیلات ارزان قیمت به کشاورزان به خصوص حوزه ابریشم داده شود.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی در ادامه به وضعیت اشتغال جوانان اشاره و اظهار کرد: رشد جمعیت در استان گیلان منفی و با افزایش سن روبه‌رو هستیم، همچنین از پتانسیل صنعت گردشگری و صنایع تبدیلی و تکمیلی استفاده نمی‌شود که همین امر باعث رسیدن نرخ بیکاری به 15 درصد شده است.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: لازم است وزیر راه نسبت به پیگیری وضعیت جاده‌ سراوان به صومعه‌سرا و پونل رسیدگی کرده و وزیر آموزش و پرورش نیز پیگیر دستورات خود در زیرمجموعه وزارتخانه باشد چرا که به درستی اجرا نمی‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet