هدر موبایل
1395/07/07 15:40:52
سرویس سیاسی
جاسمی:

تیم حقوقی دولت خانواده قربانیان منا را جهت شکایت به محاکم بین‌المللی راهنمایی می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است جمهوری اسلامی به عنوان سردمدار پیگیری مطالبات خانواده فاجعه‌دیدگان منا باید در صورتی که نمی تواند دولت‌های دیگر را با خود همراه کند بتواند ملت‌های مسلمان را بیدار کرده و آنها را در مقابل عربستان متحد کند.
تیم حقوقی دولت خانواده قربانیان منا را جهت شکایت به محاکم بین‌المللی راهنمایی می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است جمهوری اسلامی به عنوان سردمدار پیگیری مطالبات خانواده فاجعه‌دیدگان منا باید در صورتی که نمی تواند دولت‌های دیگر را با خود همراه کند بتواند ملت‌های مسلمان را بیدار کرده و آنها را در مقابل عربستان متحد کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608103892036884.jpg تیم,حقوقی,دولت,خانواده,قربانیان,منا,را,جهت,شکایت,به,محاکم,بین‌المللی,راهنمایی,می‌کند Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر اینکه تمام ملت های مسلمان باید پیگیر حقوق حقه خود در خصوص فاجعه منا باشند، گفت: دولت ها مسئول ملت های خود هستند و در این بین دولت‌های مسلمان نباید حقوق ملت خود را نادیده بگیرند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: دولت جمهوری اسلامی تلاش دارد از هر طریقی مثل سازمان لاهه یا مجامع بین المللی دیگر موضوع غرامت فاجعه دیدگان منا را پیگیری کند و لازم است در این مسیر کشورهای دیگر را نیز با خود همراه کند تا نتیجه بگیرد.

وی افزود: جمهوری اسلامی به عنوان سردمدار پیگیری مطالبات خانواده فاجعه دیدگان منا باید در صورتی که نمی تواند دولت های دیگر را با خود همراه کند بتواند ملت های مسلمان را بیدار کرده و آنها را در مقابل عربستان متحد کند چرا که دولت های مسلمان متأسفانه دهانشان با پول های سعودی بسته شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان در خصوص طلب هایی که از آمریکا داریم، خاطرنشان کرد: تیم حقوقی دولت یک تیم قوی و کارکشته است که پیگیری حقوق ایران در آمریکا را در دستور کار خود قرار داده و نمایندگان مجلس نیز پیگیر این قضیه از دولت هستند همچنین این تیم خانواده قربانیان منا را راهنمایی می کنند که چگونه بتوانند به مجامع بین المللی شکایت کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet