خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/09 11:16:06
سرویس فرهنگی
سعیدی مطرح کرد:

درخشش فوتسالیست‌ها، گواه نگاه و مدیریت غلط در ورزش

عضو کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه متاسفانه برخی از رشته‌های ورزشی مانند فوتسال فراموش شده و با بی مهری مواجه هستند، گفت: تجربه موفقیت تیم ملی فوتسال کشورمان مجددا برای مسئولان درسی شد تا با نگاه حرفه‌ای به امر ورزش بپردازند.
درخشش فوتسالیست‌ها، گواه نگاه و مدیریت غلط در ورزش عضو کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه متاسفانه برخی از رشته‌های ورزشی مانند فوتسال فراموش شده و با بی مهری مواجه هستند، گفت: تجربه موفقیت تیم ملی فوتسال کشورمان مجددا برای مسئولان درسی شد تا با نگاه حرفه‌ای به امر ورزش بپردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107833038800.jpg درخشش,فوتسالیست‌ها،,گواه,نگاه,و,مدیریت,غلط,در,ورزش Icana

محمداسماعیل سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به موفقیت‌های کسب شده توسط تیم ملی فوتسال کشورمان در مسابقات جام جهانی، گفت: فوتسالیست‌های ایرانی همانند ستاره ای در این مسابقات درخشیدند و شایستگی خود را به همه دنیا نشان دادند.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برد تیم‌های مطرح دنیا مانند برزیل و پاراگوئه توسط بازیکنان ایرانی، نگاه تمام صاحبنظران فوتسال را به خود جذب کرده است، اظهار کرد: این نسل از تیم ملی فوتسال توانست بعد از گذشت 24 سال مجدد در نیمه نهایی جام جهانی حاضر شود که این امر قابل تقدیر است.

این نماینده مجلس ضمن تاکید بر اینکه درخشش بازیکنان فوتسال در حالی رخداد که قبل از برگزاری این مسابقات اردوهای تدارکاتیشان لغو شد، ادامه داد: بر همگان واضح است که برای دستیابی به قهرمانی و جایگاه مناسب در میان تیم های برتر فوتسال نیاز به فراهم کردن شرایط است که این مهم باید برای فوتسالیست‌های کشورمان بیشتر فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه برخی از رشته‌های ورزشی فراموش شده و با بی مهری مواجه هستند و نگاه‌ها صرفا به چند رشته خاص معطوف شده است، افزود: باید اذعان کرد که بسیاری از مقام های بین المللی را بخاطر عدم توجه مناسب به سایر رشته‌ها از دست داده ایم و باید این ضعف را بپذیریم.

عضو کمیته زنان، خانواده، تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تجربه موفقیت تیم ملی فوتسال کشورمان مجددا برای مسئولان درسی شد تا با نگاه حرفه‌ای به امر ورزش بپردازند و حمایت همه جانبه بیشتری از تیم های مختلف ورزشی داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet