هدر موبایل
1395/07/09 13:07:17
سرویس سیاسی

رئیس کمیسیون روابط خارجی بلژیک 10 مهر ماه به تهران سفر می کند

رئیس کمیسیون روابط خارجی بلژیک، شنبه هفته آینده به دعوت بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به تهران سفر می کند.
رئیس کمیسیون روابط خارجی بلژیک 10 مهر ماه به تهران سفر می کند رئیس کمیسیون روابط خارجی بلژیک، شنبه هفته آینده به دعوت بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به تهران سفر می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/119991.jpg رئیس,کمیسیون,روابط,خارجی,بلژیک,10,مهر,ماه,به,تهران,سفر,می,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رئیس کمیسیون روابط خارجی بلژیک در رأس هیأت پارلمانی روز (شنبه 10 مهر ماه) به دعوت علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به تهران سفر می کند.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است که اعضای هیأت پارلمانی بلژیک در سفر 5 روزه خود، ضمن دیدار با دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، با علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و برخی از مقامات کشورمان دیدار و گفت وگو می کنند.

پارلمان فدرال بلژیک قوهٔ قانونگذاری کشور بلژیک است که از دو مجلس سنا و مجلس نمایندگان تشکیل شده است.

مجلس سنا مجلس علیا است و از ۶۰ سناتور تشکیل شده است که برای یک دورهٔ ۵ ساله انتخاب می‌شوند. از این تعداد ۴۰ سناتور با رأی مستقیم مردم، ۲۱ سناتور توسط شورای استان‌ها انتخاب می‌شوند.

مجلس نمایندگان مجلس سفلا است که از ۱۵۰ نماینده تشکیل شده است. نمایندگان با رأی مستقیم مردم برای یک دورهٔ ۵ ساله انتخاب می‌شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet