خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/07 16:21:06
سرویس فرهنگی
یوسف نژاد توضیح داد:

توزیع کارت‌های تسهیلات ورزشی بین نمایندگان از سوی اداره رفاه مجلس بوده است

عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی درباره توزیع کارت‌های تسهیلات ورزشی بین نمایندگان، توضیح داد: بر اساس بررسی‌های شخصی متوجه شدم اداره رفاه مجلس کارت‌های استفاده از اماکن ورزشی را میان نمایندگان توزیع کرده است.
توزیع کارت‌های تسهیلات ورزشی بین نمایندگان از سوی اداره رفاه مجلس بوده است عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی درباره توزیع کارت‌های تسهیلات ورزشی بین نمایندگان، توضیح داد: بر اساس بررسی‌های شخصی متوجه شدم اداره رفاه مجلس کارت‌های استفاده از اماکن ورزشی را میان نمایندگان توزیع کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607103037179921.jpg توزیع,کارت‌های,تسهیلات,ورزشی,بین,نمایندگان,از,سوی,اداره,رفاه,مجلس,بوده,است Icana

علی اصغر یوسف نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص موضوع مطرح شده مبنی بر توزیع کارت ۵۰۰ هزارتومانی تسهیلات تربیت بدنی از سوی شهرداری بین نمایندگان شورای اسلامی، گفت: یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به توزیع چنین کارت هایی توسط شهرداری تهران تذکر داد لذا بر اساس نظر آقای مطهری به عنوان رییس جلسه مقرر شد این موضوع بررسی و نتیجه یک شنبه هفته آینده اعلام شود.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به بررسی شخصی متوجه شدم بخش رفاه مجلس کارت‌های استفاده از اماکن ورزشی را توزیع می‌کند و این موضوع ربطی به شهرداری تهران ندارد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علیرضا رحیمی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) نسبت به توزیع کارت‌های پانصد هزار تومانی تسهیلات تربیت بدنی از سوی شهرداری تهران به نمایندگان تذکر  داد درحالیکه رضا شیران خراسانی، نماینده مردم مشهد در مجلس با حضور در جایگاه هیات رییسه، اعلام کرد که این موضوع به شهرداری تهران مربوط نیست و شهرداری تهران این کارت ها را مانند کارت خرید کتاب در اختیار نمایندگان گذاشته است و توزیع این کارت‌ها درپی در خواست اداره رفاه مجلس انجام شده است. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet