هدر موبایل
1395/07/07 16:53:59
سرویس اقتصادی
محمود زاده در تشریح سفر کمیسیون کشاورزی:

بررسی وضعیت دریاچه ارومیه در سفر کمیسیون به اذربایجان غربی رقم می خورد

عضو کمیسیون کشاورزی، اب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه بررسی وضعیت دریاچه ارومیه در سفر به اذربایجان غربی رقم می خورد، گفت: قرار است گزارشاتی از مشکلات کشاورزان اذربایجان غربی در این سفر تنظیم و پس از بازگشت در کمیسیون متبوعش بررسی شود.
بررسی وضعیت دریاچه ارومیه در سفر کمیسیون به اذربایجان غربی رقم می خورد عضو کمیسیون کشاورزی، اب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه بررسی وضعیت دریاچه ارومیه در سفر به اذربایجان غربی رقم می خورد، گفت: قرار است گزارشاتی از مشکلات کشاورزان اذربایجان غربی در این سفر تنظیم و پس از بازگشت در کمیسیون متبوعش بررسی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102980194303.jpg ,بررسی,وضعیت,دریاچه,ارومیه,در,سفر,کمیسیون,به,,اذربایجان,غربی,,رقم,می,خورد, Icana

 جلال محمود زاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه  ملت در  تشریح سفره دو روزکمیسیون کشاورزی ، اب و منابع  به آذربایجان غربی، گفت: قرار است برای بررسی مشکلات تشکل های کشاورزی ، کشاورزان  وهمچنین وضعیت دریاچه ارومیه  در آذربایجان غربی کمیسیون کشاورزی  سفری دو روز به این استان داشته باشد.

 نماینده  مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: پس  از شناسایی مشکلات کشاورزان، تشکل های کشاورزی  و بررسی  وضعیت دریاچه  ارومیه  قرار است گزارشی  در راستای  این سفر  تنظیم شود  تا پس از بازگشت  در  کمیسیون کشاورزی برای رفع مشکلات مذکور راهکارهای  در  نظر گرفته شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، اب و منابع طبیعی  مجلس با بیان اینکه  بررسی وضعیت  دریاچه ارومیه در سفر به  اذربایجان غربی  رقم می خورد،  یادآورشد:  قرار است گزارشاتی از  مشکلات کشاورزان اذربایجان غربی در این  سفر  تنظیم  و پس از  بازگشت  در  کمیسیون متبوعش  بررسی شود.

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet