ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/09 11:03:26
سرویس سیاسی
جمالی نوبندگانی مطرح کرد:

آمادگی کمیسیون امنیت ملی برای رسیدگی به مستندات استفاده سعودیها از گاز سمی علیه حجاج منا

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: اگر مدارک و مستنداتی در رابطه با استفاده سعودیها از گاز سمی علیه حجاج منا وجود دارد، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز آمادگی دارد که این موضوعات را به صورت ویژه با حضور مسئولان مربوطه مورد رسیدگی قرار دهد.
آمادگی کمیسیون امنیت ملی برای رسیدگی به مستندات استفاده سعودیها از گاز سمی علیه حجاج منا عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: اگر مدارک و مستنداتی در رابطه با استفاده سعودیها از گاز سمی علیه حجاج منا وجود دارد، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز آمادگی دارد که این موضوعات را به صورت ویژه با حضور مسئولان مربوطه مورد رسیدگی قرار دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102330892098.jpg آمادگی,کمیسیون,امنیت,ملی,برای,رسیدگی,به,مستندات,استفاده,سعودیها,از,گاز,سمی,علیه,حجاج,منا Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به موضوعات مطرح شده درباره وجود شواهدی مبنی بر استفاده سعودیها از گاز سمی علیه حجاج در حادثه منا، گفت: این فرضیه ها و ادعاها در گام نخست باید از سوی آزمایشگاه های خاص و مرجع مورد تأیید قرار گیرد، البته این آزمایشگاه ها در کل دنیا معدود است.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: کارشناسان، متخصصان و مسئولانی که مدعی استفاده سعودیها از گاز سمی علیه حجاج در حادثه منا هستند، می توانند با ارائه مدارک و مستندات خود به دادستان کل کشور به عنوان مدعی العموم، تقاضا کنند که از برخی از اجساد جانباختگان منا نمونه گیری و آزمایش صورت گیرد.

وی گفت: به طور حتم اگر مدارک و مستنداتی در این رابطه وجود دارد، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز آمادگی دارد که این موضوعات را به صورت ویژه با حضور مسئولان مربوطه مورد رسیدگی قرار دهد.

علی کرمی رییس پژوهشکده بیوتکنولوژی پزشکی درباره ابعاد مختلف بروز حادثه منا اعلام کرد که شواهد زیادی استفاده سعودیها از گاز سمی علیه حجاج را تأیید می‌کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet