هدر موبایل
1395/07/09 12:06:53
سرویس سیاسی
حسن بیکی در واکنش به طرح کنگره برای تحریم سپاه پاسداران:

آمریکا در مقابله با سپاه پاسداران تنها و منزوی است/سپاه، دشمن اصلی سیاست های مزدورانه آمریکا در منطقه است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه امروز سپاه پاسداران، دشمن اصلی سیاست های مزدورانه آمریکا در منطقه است، گفت: تدوین قوانین داخلی در آمریکا علیه سپاه، نمیانگر این است که مقامات ایالات متحده در مقابله با این نهاد انقلابی تنها و منزوی است.
آمریکا در مقابله با سپاه پاسداران تنها و منزوی است/سپاه، دشمن اصلی سیاست های مزدورانه آمریکا در منطقه است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه امروز سپاه پاسداران، دشمن اصلی سیاست های مزدورانه آمریکا در منطقه است، گفت: تدوین قوانین داخلی در آمریکا علیه سپاه، نمیانگر این است که مقامات ایالات متحده در مقابله با این نهاد انقلابی تنها و منزوی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607109241584372.jpg آمریکا,در,مقابله,با,سپاه,پاسداران,تنها,و,منزوی,است/سپاه،,دشمن,اصلی,سیاست,های,مزدورانه,آمریکا,در,منطقه,است Icana

ابوالفضل حسن بیکی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به تدوین طرحی در کمیته امور تروریسم مجلس نمایندگان آمریکا برای تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: از آغاز انقلاب اسلامی یکی از مهم ترین حرکت های آمریکا حذف سپاه بوده، زیرا بر اساس فرمایش امام خمینی(ره)، سپاه پاسداران بازوی انقلاب است و آمریکایی ها همواره سعی کردند که این بازو را قطع کنند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: آمریکا در ادوار مختلف به دنبال ضربه زدن به سپاه بوده و در این مسیر قانون گذاران این کشور قوانین بسیاری را علیه جمهوری اسلامی و سپاه تدوین کردند، در شرایط کنونی ایالات متحده می داند که محوریت و الگوی مقاومت در منطقه و کل دنیا، سپاه پاسداران است و این مسائل موجب افزایش دشمنی های این کشور علیه این نهاد می شود.

وی افزود: در شرایط کنونی روش و منش سپاه برای تمام کشورها الگو شده، از طرف دیگر در بحث مقاومت، سپاه در حال آموزش به نیروها در کشورهای ظلم دیده است، البته خوشبختانه سپاه پاسداران روز به روز در حال قدرتمند تر شدن است.

حسن بیکی با اعلام اینکه امروز سپاه پاسداران، دشمن اصلی سیاست های مزدورانه آمریکا در منطقه است، گفت: تدوین قوانین داخلی در آمریکا علیه سپاه، نمیانگر این است که مقامات ایالات متحده در مقابله با این نهاد انقلابی تنها و منزوی است و هیچ کشوری رغبتی برای همراهی با آنها ندارد.

کمیته فرعی امور تروریسم، منع گسترش تسلیحاتی و تجارت وابسته به کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا طرح موسوم به «قانون تحریم‌های سپاه پاسداران ایران» را طی چند روز آینده به بحث و رای خواهد گذاشت.

در صورت تصویب این طرح، که با حمایت 12 نماینده جمهوریخواه مجلس پیشنهاد شده، وزیر خزانه داری آمریکا موظف می‌شود در مدت 30 روز با ارایه گزارشی به کنگره تعیین کند که آیا سپاه پاسداران ایران دارای مشخصات لازم برای تعیین شدن به عنوان یک نهاد تروریستی می‌شود یا خیر./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet