هدر موبایل
1395/07/09 10:47:38
سرویس سیاسی
رنجبرزاده مطرح کرد:

واگذاری موشک‌های ضدهوایی به تروریست‌ها؛ آخرین تقلای اعراب برای شکست جبهه مقاومت

عضو هیأت رئیسه مجلس، گفت: پیروز نهایی بحران های منطقه، جبهه مقاومت خواهد بود و گروه های تروریستی و حامیان آن ها جایی در این عرصه ندارد، حال به هر میزانی که می خواهند تروریست ها را به تسلیحات جدید تجهیز کنند، اما قطعا این گروه ها شکست خواهند خورد.
واگذاری موشک‌های ضدهوایی به تروریست‌ها؛ آخرین تقلای اعراب برای شکست جبهه مقاومت عضو هیأت رئیسه مجلس، گفت: پیروز نهایی بحران های منطقه، جبهه مقاومت خواهد بود و گروه های تروریستی و حامیان آن ها جایی در این عرصه ندارد، حال به هر میزانی که می خواهند تروریست ها را به تسلیحات جدید تجهیز کنند، اما قطعا این گروه ها شکست خواهند خورد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106499265199.jpg واگذاری,موشک‌های,ضدهوایی,به,تروریست‌ها؛,آخرین,تقلای,اعراب,برای,شکست,جبهه,مقاومت Icana

اکبر رنجبرزاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اخبار واصله درباره برنامه کشورهای عرب منطقه برای واگذاری سامانه و موشک های ضد هوایی به گروه های تروریستی در سوریه، گفت: این اقدامات نمایانگر شکست جبهه باطل در سوریه است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: متأسفانه در شرایط کنونی شاهد ایجاد یک جبهه علیه جمهوری اسلامی و گروه های مقاومت هستیم که کشورهای مربوطه با این جبهه، به دنبال ضربه زدن به مقاومت هستند. البته این اقدامات مانند گردبادی است که در آینده ای نزدیک فرو خواهد نشست.

وی افزود: به طور حتم پیروز نهایی بحران های منطقه، جبهه مقاومت خواهد بود و گروه های تروریستی و حامیان آن ها جایی در این عرصه ندارد، حال به هر میزانی که می خواهند تروریست ها را به تسلیحات جدید تجهیز کنند، اما قطعا این گروه ها شکست خواهند خورد.

رنجبرزاده گفت: حکام مستبد منطقه قطعا در آینده نزدیک از قدرت کنار زده می شوند و حکومت های عادلانه و مردمی بر سر کار خواهند آمد. البته حکام عرب منطقه به دنبال آن هستند که تاج و تخت خود را به هر وسیله ای حتی حمایت از تروریست ها حفظ کنند، اما این مسئله به نتیجه نخواهد رسید.

خبرگزاری رویترز به نقل از مقام های آمریکایی پیش بینی کرد که شکست آتش بس اخیر در سوریه راه را برای ارسال موشک های ضد هوایی دوش پرتاب به معارضان سوری توسط کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس و ترکیه، باز می کند.

یکی دیگر از مقام های دولت آمریکا که خواست نامش فاش نشود، در اظهاراتی با تایید ارسال سلاح به تروریست ها در سوریه به صورت ضمنی به احتمال ارسال سلاح از سوی کشورهای عربی و ترکیه به معارضان سوری اشاره داشت و گفت: مخالفان حق دارند از خود دفاع کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet