ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/09 11:29:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رحیمی:

شهرداری و شورای شهر تهران رغبتی برای برگزاری جلسه با مجمع تهران ندارند

یک عضو مجمع نمایندگان تهران با بیان اینکه شهرداری و شورای شهر تهران رغبتی برای برگزاری جلسه با این مجمع ندارند گفت: از ابتدای مجلس دهم تاکنون مجمع تهران و شهرداری و شورای شهر تهران جلسه مشترکی نداشتند که این ناشی از عدم رغبت آن‌ها است.
شهرداری و شورای شهر تهران رغبتی برای برگزاری جلسه با مجمع تهران ندارند یک عضو مجمع نمایندگان تهران با بیان اینکه شهرداری و شورای شهر تهران رغبتی برای برگزاری جلسه با این مجمع ندارند گفت: از ابتدای مجلس دهم تاکنون مجمع تهران و شهرداری و شورای شهر تهران جلسه مشترکی نداشتند که این ناشی از عدم رغبت آن‌ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101489236209.jpg شهرداری,و,شورای,شهر,تهران,رغبتی,برای,برگزاری,جلسه,با,مجمع,تهران,ندارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا رحیمی اظهار کرد: علیرغم گذشت بیش از چهار ماه از تشکیل مجلس دهم و مکاتبات انجام شده از سوی مجمع تهران برای برگزاری جلسه مشترک با شورای شهر  و شهرداری تهران تاکنون این جلسه برگزار نشده است.

وی افزود: قاعدتا با توجه به مباحث پیش آمده در مورد تحقیق و تفحص از شهرداری تهران باید آن‌ها رغبت بیشتری برای تشکیل این جلسه جهت رفع ابهام از نمایندگان و مجمع تهران داشته باشند اما این رغبت  علیرغم پیش قدمی مجمع تهران برای برگزاری جلسه دیده نمی‌شود  و شهرداری دربرابر مکاتبات مجمع برای برگزاری این جلسه تنها سکوت می‌کند.

نماینده تهران ادامه داد:  از طرف دیگر ظاهرا شورای شهر تهران نیز متاثر از فضای پیش آمده رغبتی برای برگزاری جلسه مشترک با مجمع ندارند . این در حالی است که تاکنون مجمع تهران دو جلسه رسمی با ا ستاندار و فرماندار و تهران و معاونانشان داشته است.

به گزارش ایسنا؛ رحیمی تاکید کرد که درصورت برگزاری این جلسه مشترک قطعا چالش های شهر تهران برای رسیدن به فهم مشترک و اولویت های شهری مورد بررسی قرار می گیرد چون فهم مشترک می‌تواند مسائل و معضلات را با هماهنگی بیشتر حل کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet