خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/09 15:42:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیری خامکانی:

در بحث فریز نفتی باید به شرایط قبل تحریم‌ها برگردیم

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به مطرح شدن بحث فریز نفتی گفت: ما باید به شرایط قبل از تحریم ها برگردیم و براساس آن در اپک مذاکره کنیم و ببینیم چه سیاست هایی را می‌توان اتخاذ کرد.
در بحث فریز نفتی باید به شرایط قبل تحریم‌ها برگردیم نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به مطرح شدن بحث فریز نفتی گفت: ما باید به شرایط قبل از تحریم ها برگردیم و براساس آن در اپک مذاکره کنیم و ببینیم چه سیاست هایی را می‌توان اتخاذ کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103359449541.jpg در,بحث,فریز,نفتی,باید,به,شرایط,قبل,تحریم‌ها,برگردیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسین امیری خامکانی با اشاره به مطرح شدن بحث فریز نفتی و پیشنهادات عربستان در این زمینه گفت: عربستان زمانی که بحث فریز نفتی را مطرح می کرد زمانی بود که ما در تحریم قرار داشتیم، فروش نفتمان پایین آمده بود و تولید هم زیر یک میلیون بشکه در روز بود.

وی افزود: در عوض عربستان و متاسفانه عراق تولید خود را افزایش داده و جای ما را در اپک گرفتند اما به محض اینکه برجام به ثمر رسید و جنگ نفتی برای آنها جواب نداد، مساله فریز نفتی را مطرح کردند، یعنی اینکه هر کشوری در هر سطحی است همان جا بماند.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: این کار خیلی ظالمانه است که بگوییم عربستان 13 میلیون بشکه و ما هم 700 تا 800 بشکه فریز کنیم. در حالی که بحث ما این است که به شرایط قبل از تحریم ها برگردیم، شرایطی که عربستانی هم تولید و صادراتشان را کم کنند.

به گزارش ایسنا، وی در ادامه اظهار کرد: عربستان هم باید تولید را کاهش دهد و ما هم به سمتی برویم که شرایط قبل از تحریم ها بوده و براساس همان سیاست ها در اپک مذاکره کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet