هدر موبایل
1395/07/09 16:24:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کمال الدین پیرموذن:

احمدی نژاد بنام عدالت، زهر در کام حقیقت ریخت

برای اختلاس گران، رانت خواران، رشوه پردازان بستر سازی کرد و برای سواستفاده کنندگان از موقعیت قدرت، نزدیک خویش خط قرمز تعریف کرد. محاسبات سرانگشتی را جایگزین نظام برنامه ریزی چندین ساله کشور نمود و یک دوره هشت ساله عجیب، آنهم در مقطع درآمد افسانه ای نفت کشور، در اقتصاد ایران با شنا کردن برخلاف تحولات عصر اقتصاد تولیدی-صنعتی، تجربه شد.
احمدی نژاد بنام عدالت، زهر در کام حقیقت ریخت برای اختلاس گران، رانت خواران، رشوه پردازان بستر سازی کرد و برای سواستفاده کنندگان از موقعیت قدرت، نزدیک خویش خط قرمز تعریف کرد. محاسبات سرانگشتی را جایگزین نظام برنامه ریزی چندین ساله کشور نمود و یک دوره هشت ساله عجیب، آنهم در مقطع درآمد افسانه ای نفت کشور، در اقتصاد ایران با شنا کردن برخلاف تحولات عصر اقتصاد تولیدی-صنعتی، تجربه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106719500973.jpg احمدی,نژاد,بنام,عدالت،,زهر,در,کام,حقیقت,ریخت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از جمهوریت؛ کمال الدین پیرموذن نماینده اصلاح طلب دوره نهم مجلس شورای اسلامی، درباره به مصلحت نبودن حضور محمود احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری 96 کفت: چون هر سری به کلاهی سزای سالاری است، کلاه ریاست جمهوری ایران برای احمدی نژاد خیلی گشاد بود. برای اینکه ایشان به قانون اساسی و ارکان نظام اعتقاد نداشت  و ضربه های فراوانی در مدت ریاست جمهوری خویش به ارکان نظام و نیمی از ملت رشید ایران اسلامی وارد آورد.

همه قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران در حمایت مردم از آن نهفته است و اقدامات یک جانبه احمدی نژاد و برخوردهای حذفی ظالمانه وی به شکاف میان نظام و مردم می انجامید و ضربه ای به نظام و کیان بود. شرایط فعلی ایران، مستلزم حرکت به سوی آشتی ملی و پرهیز از قطبی کردن کشور است. تحولات داخلی و پیرامونی کشور ما، ایران را در شرایطی بس حساس و ویژه قرار داده است و بی شک قطبی کردن جامعه توسط احمدی نژاد و یاران خود حق پندار مطلق گرای معدود وی و رفتارهای سلیقه ای و فراقانونی او که بی سابقه ترین فاجعه ها و شوک های اقتصادی را به ایران تحمیل کرده و آزموده را آزمودن خطاست و نیز جایگزین شدن احتمالی دیپلماسی ماجراجویانه و تنش زای ایشان، به جای دیپلماسی سازنده و تعامل عزت خواه فعلی ایران با جهان، آنهم در مقطع فرصت طلایی پسابرجام و... آثار زیانباری برای منافع نظام و کیان، به ارمغان می آورد فلذا برای جلوگیری از بار شدن هزینه های نامناسب بردوش عموم مردم رشید ایران اسلامی و وارد شدن لطمات سنگین به منافع ملک و ملت، نامزدی آقای احمدی نژاد، برای انتخابات ریاست جمهوری به مصلحت ایران و ایرانیان نیست. مضافاً در عصر شتاب تاریخ، تخریب، افراطی گری، خود محوری و جنجال آفرینی، سم مهلک پیشرفت کشورهاست و واپسگرایی مذموم است.

کمال الدین پیرموذن همچنین درباره برخورد و پیگیری اقدامات خلاف قانون دوره ریاست جمهوری وی افزود: احمدی نژاد بنام عدالت زهر در کام حقیقت ریخت، فلاکت را برای مردم پدید آورد. با استفاده ابزاری از باورها و مقدسات مردم با طرح بحث بی اساس هاله نور و جانماز آب کشیدن و نیز با راست نمایی دروغ و ترک چند روزه محل خدمتی خویش و ... بر چهره اسلام و انقلاب خدشه وارد کرد. برای اختلاس گران، رانت خواران، رشوه پردازان بستر سازی کرد و برای سواستفاده کنندگان از موقعیت قدرت، نزدیک خویش خط قرمز تعریف کرد. محاسبات سرانگشتی را جایگزین نظام برنامه ریزی چندین ساله کشور نمود و یک دوره هشت ساله عجیب، آنهم در مقطع درآمد افسانه ای نفت کشور، در اقتصاد ایران با شنا کردن برخلاف تحولات عصر اقتصاد تولیدی-صنعتی، تجربه شد.
عضو کمیسیون صنایع مجلس نهم ادامه داد: شوک های ارزی و فشار سیستمی بی سابقه بر واحدهای تولیدی کشور در آن دوران ، صنعت کشور را فلج و به تعطیلی کشاند. سهام عدالت بِجد بنگاه های اقتصادی بزرگ کشور را زمین گیر کرد و با واردات بی رویه ، کشاورزی را نابود کرد. همچنین با واردات بی حساب ضربه ای شدید به عمیق تر شدن خواب صنایع وارد کرد و با تضعیف طبقه های متوسط و کارگر کشور، رکود را در ایران کلید زد. گرانی تورم و بیکاری برای مردم زجرآور و چهره کریه فقر گسترده ی وسیعی یافت و فساد و تبعیض و افسردگی، از مظاهر تلخ جامعه ما گشت. بی سابقه ترین رشد نقدینگی در عرصه سوداگری و فعالیت های بازرگانی غیر مولد اتفاق افتاد و در نهایت کشور ایران به جهت از دست دادن فرصت طلایی مقطع افزایش بی نظیر قیمت نفت با دارا بودن درآمد مگا نجومی، قهرمان اول جهان، در از دست دادن فرصت و تبدیل آن به تهدید گردید. منافع گروهی و باندی بر منافع ملی ارجحیت یافت و با بداخلاقی های ناپسند سیاسی به منابع ارزشمند انسانی کشور لطمات فراوانی وارد ساخت.
وی افزود : لیکن به جهت اینکه حکومت صالحین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه جهانی زیر سوال نرود و همچنان عوامی درد تاریخی ماست ظاهرا برخی برای وی مصونیت قایل بوده و مورد مؤاخذه قرار نمی گیرند.

پیرموذن درباره سکوت حامیان احمدی نژاد  در این موارد گفت: احمدی نژاد در زیر سایبان درخت ریاست چنان بساط قدرت طلبی، مقدس مآبی و خود حق پنداری و مطلق گرایی برپا کرده بود که غیر از خود، هیچ کس را در این کشور پهناور و پرجمعیت نمی دید و بدان جهت حامیان خاص آنچنانی ندارد تا اعتراف و اعلام موضع بکنند.

آینده سیاسی احمدی نژاد چه می شود؟

این نماینده مجلس نهم تاکید کرد: تاریخ مصرف سیاسی رسمی، احمدی نژاد، تمام شده است و در آینده شاید فقط از یاران ایشان بتوانند سهمی محدود از قدرت سیاسی کشور را نصیب خود کنند.
پیرموذن همچنین درباره ائتلاف اصولگرایان گفت: تردید نکنید همه اصول گرایان راستین فاصله خویش با وی را، از این پس بیشتر خواهند کرد و ایشان از جریان خاص دلواپس صرفا به تعداد انگشت شمار یار و مانوس خواهد داشت.
جام بشکستند و اکنون وقت گل خون می خورند
حاصل آن توبه کردن، این پشیمان گشتن است

احمدی نژاد به سمت شورای شهر می رود ؟

نماینده مردم اردبیل در مجلس نهم ادامه داد: به دنبال حضور پرشکوه مردم در صحنه عظیم انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران بزرگ که نتیجه ای جز تحکیم پایه های اعتدال و اصلاحات براساس موازین قانونی در چارچوب قانون اساسی نداشت، احمدی نژاد خوب می داند که موفقیت ایشان و همفکران وی در شرایط کنونی بعید است و بدان جهت خصوصاً خودشان وارد این عرصه نمی شوند. در شورای شهر تهران بی تردید تحولات خواهد بود اما برای همه تندروها ( اعم از احمدی نژادی و غیر احمدی نژادی) شنیدن صدای تحولات سخت خواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet