هدر موبایل
1395/07/10 10:39:37
سرویس اجتماعی
ملکشاهی خبر داد:

تعیین تکلیف مرجع ثبت مالکیت خودرو/ جلسه‌ بررسی موضوع با حضور مسئولان ناجا و دفاتر اسناد در هفته جاری

رئیس کمیسیون قضایی‌وحقوقی مجلس از برگزاری جلسه تعیین تکلیف مرجع ثبت مالکیت خودرو در کمیته مربوطه این کمیسیون با حضور مسئولان ناجا و دفاتر اسناد در هفته جاری خبر داد.
تعیین تکلیف مرجع ثبت مالکیت خودرو/ جلسه‌ بررسی موضوع با حضور مسئولان ناجا و دفاتر اسناد در هفته جاری رئیس کمیسیون قضایی‌وحقوقی مجلس از برگزاری جلسه تعیین تکلیف مرجع ثبت مالکیت خودرو در کمیته مربوطه این کمیسیون با حضور مسئولان ناجا و دفاتر اسناد در هفته جاری خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/57795.jpg تعیین,تکلیف,مرجع,ثبت,مالکیت,خودرو/,جلسه‌,بررسی,موضوع,با,حضور,مسئولان,ناجا,و,دفاتر,اسناد,در,هفته,جاری Icana

الهیار ملکشاهی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری در خصوص تعیین تکلیف مرجع ثبت مالکیت خودرو، گفت: کمیته‌ای در کمیسیون قضایی و حقوقی برای شفاف‌سازی مرجعیت ثبت مالکیت خودرو ایجاد شده است، از این رو در روز دوشنبه (12 مهرماه) جلسه‌ای با حضور مسئولان ناجا و سازمان ثبت اسناد برگزار خواهد شد.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه در حال حاضر اقدامات ثبت مالکیت و نقل‌و انتقال خودرو توسط ناجا و دفاتر اسناد رسمی صورت می‌گیرد، تصریح کرد: در صورتی که بین دو گروه مذکور بر سر ثبت مالکیت خودرو تفاهم ایجاد نشود، طرح استفساریه ماده 29 قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی در مجلس تهیه و تدوین خواهد شد.

رئیس کمیسیون قضایی‌وحقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان تفاوت در هزینه نقل‌و انتقال خودرو توسط ناجا و دفاتر اسناد رسمی، افزود: با توجه به قانون فعلی هزینه‌هایی دریافت می‌شود که میزان آن در دفاتر اسناد رسمی به مراتب بیشتر است، بنابراین در جلسه مذکور در این زمینه نیز مذاکراتی صورت خواهد گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet