هدر موبایل
1395/07/10 11:49:22
سرویس سیاسی
نجفی:

افزایش اختیار استانداران سبب کاهش هزینه ها و بروکراسی می‌شود/ تسهیل ارزیابی عملکرد استانداران برای دولت

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصطکاکی بین نمایندگان مجلس و استانداران در صورت افزایش اختیار استانداران به وجود نمی آید، گفت: در صورتی که امکان تصمیم گیری در این سطح وجود داشته باشد، افراد راحت تر می توانند با یکدیگر به صورت اقناعی برخورد کنند.
افزایش اختیار استانداران سبب کاهش هزینه ها و بروکراسی می‌شود/ تسهیل ارزیابی عملکرد استانداران برای دولت نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصطکاکی بین نمایندگان مجلس و استانداران در صورت افزایش اختیار استانداران به وجود نمی آید، گفت: در صورتی که امکان تصمیم گیری در این سطح وجود داشته باشد، افراد راحت تر می توانند با یکدیگر به صورت اقناعی برخورد کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607100911651772.jpg افزایش,اختیار,استانداران,سبب,کاهش,هزینه,ها,و,بروکراسی,می‌شود/,تسهیل,ارزیابی,عملکرد,استانداران,برای,دولت Icana

محمدرضا نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص افزایش اختیار استانداران، اظهار داشت: این اقدام در بعضی از موارد می‌تواند موجب تسریع و بهبود در عملکرد و کاهش هزینه ها، بروکراسی و صرف وقت شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در بسیاری از موارد موافق افزایش اختیار استانداران هستم و در برخی مواقع نیز ممکن است افزایش اختیار استانداران ضرورتی نداشته باشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خصوص نظارت بر عملکرد استانداران، ادامه داد: اقدامات استانداری‌ها در قالب دولت، در پیکره‌ای واحد انجام می‌شود و به مثابه کارهایی است که در دولت انجام می‌شود.

نجفی با بیان اینکه اقدامات مالی و هزینه‌ای استانداران نیز تابع قوانین بودجه ای کشور است، متذکر شد: استانداری‌ها تحت نظارت دستگاه های نظارتی و بازرسی کل کشور هستند و با افزایش اختیار استانداران تغییری از این جهت ایجاد نخواهد شد.

وی در خصوص اینکه بحث ارزیابی مدیریتی استانداران از سوی دولت چه سرنوشتی پیدا می‌کند، افزود: بحث ارزیابی مدیریتی نیز در این صورت، برای دولت تسهیل می‌شود و نظارت نیز به راحتی انجام می شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنا بر تجربه گذشته‌ام اصطکاکی بین نمایندگان مجلس و استانداران در صورت افزایش اختیار استانداران به وجود نمی آید، گفت: در صورتی که امکان تصمیم گیری در این سطح وجود داشته باشد، افراد راحت تر می توانند با یکدیگر به صورت اقناعی برخورد کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet