ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/10 11:18:36
سرویس سیاسی
میرزایی نیکو:

هزینه برگزاری انتخابات شوراها بسیار بالا است/ تلاش برای کاهش هزینه‌های برگزاری انتخابات شوراها

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه برگزاری انتخابات شوراها بسیار بالا است و مجلس نیز به عنوان متولی برگزاری انتخابات شوراها به دنبال این است که انتخابات را به خوبی برگزار کند.
هزینه برگزاری انتخابات شوراها بسیار بالا است/ تلاش برای کاهش هزینه‌های برگزاری انتخابات شوراها عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه برگزاری انتخابات شوراها بسیار بالا است و مجلس نیز به عنوان متولی برگزاری انتخابات شوراها به دنبال این است که انتخابات را به خوبی برگزار کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106355304239.jpg هزینه,برگزاری,انتخابات,شوراها,بسیار,بالا,است/,تلاش,برای,کاهش,هزینه‌های,برگزاری,انتخابات,شوراها Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص پیش نویس لایحه نظام جامع انتخابات، اظهار داشت: هنوز پیش نویس لایحه جامع نظام انتخابات خام است ولی بنابر جزئیاتی که منتشر شده است می‌توان اظهار نظر کرد.

نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هزینه برگزاری انتخابات شوراها بسیار بالا است و مجلس نیز به عنوان متولی برگزاری انتخابات شوراها به دنبال این است که انتخابات را به خوبی برگزار کند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی مسائل انفکاک ناپذیر است و نمی‌توان هماهنگ کرد، گفت: انتخابات ریاست جمهوری کشوری است ولی انتخابات شوراها حتی در سطح روستاها نیز برگزار می شود که بعضا سیاق عملی که در سطح کشوری انجام می‌شود با انتخاباتی که در روستا انجام می شود متفاوت است.

بر اساس این گزارش قائم مقام وزیر کشور نیز در خصوص تهیه پیش نویس لایحه جامع نظام انتخابات گفته است: تجمیع و اصلاح فرآیندهای برگزاری انتخابات، حذف تفاوت های غیر ضروری در انتخابات های مختلف و کاهش بار مالی دولت به موازات تجمیع برگزاری انتخابات را می‌توان از اولین نتایج قانونی شدن و اجرای لایحه جامع نظام انتخابات بر شمرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet