هدر موبایل
1395/07/10 11:20:02
سرویس فرهنگی

دیدار فراکسیون زنان مجلس با خانواده برادران شهید حسینی

فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در هفته دفاع مقدس به دیدار مادر شهیدان سیدکاظم و سیدناصر حسینی رفتند.
دیدار فراکسیون زنان مجلس با خانواده برادران شهید حسینی فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در هفته دفاع مقدس به دیدار مادر شهیدان سیدکاظم و سیدناصر حسینی رفتند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610105086401769.jpg دیدار,فراکسیون,زنان,مجلس,با,خانواده,برادران,شهید,حسینی Icana

به گزراش خبرگزاری خانه ملت، اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در هفته دفاع مقدس با مادر شهیدان سیدکاظم و سیدناصر حسینی دیدار کردند که پروانه سلحشوری؛ رئیس فراکسیون زنان، طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی و سیده فاطمه ذوالقدر اعضای هیأت رییسه فراکسیون زنان به همراه فاطمه سعیدی و سیده فاطمه حسینی، در  این دیدار حضور داشتند.

بنابراین گزارش فراکسیون زنان مجلس با نزدیک شدن به سالگرد شهادت شهید سیدناصر حسینی یکی از شهدای فاجعه منا، مقام والای این شهید در دیدار با خانواده وی گرامی داشتند.

در این دیدار که یکی از فرزندان شهید ناصر حسینی و خواهر شهید هم حضور داشتند، مادر شهیدان حسینی با ذکر خاطراتی از فرزندان شهیدش بر ضرورت پرورش معنویت در نسل جوان تاکید کرد.

همچنین پروانه سلحشوری؛ رئیس فراکسیون تاکید کرد؛ همه ما موظف به پاسداشت خون شهدا هستیم و خود را مدیون خون این عزیزان و خانواده‌های بزرگوارشان می‌دانیم چراکه با ایثار و فداکاری امروز امن را برای جامعه ایران ‌رقم زده‌اند، آن‌ها از نفس افتادند تا ما از نفس نیفتیم و استوار راه‌شان را ادامه دهیم.

این گزارش می‌افزاید: در این دیدار نمایندگان و اعضای فراکسیون زنان با ابراز خرسندی و افتخار به وجود چنین مادران، خواهران، دختران و زنان  غیوری که با استقامت این چنین متحمل رنجند، اما بخاطر سربلندی اسلام و ایران صبوری می‌کنند، برای خانواده شهیدان حسینی آرزوی طول عمر با عزت و سربلندی روزافزون داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet