هدر موبایل
1395/07/11 09:14:33
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

گزارش کمیته هسته ای از برجام بررسی می شود/ بازدید از  UCF اصفهان در دستور کار است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش کمیته هسته ای از برجام هفته جاری در کمیسیون امنیت بررسی می شود.
گزارش کمیته هسته ای از برجام بررسی می شود/ بازدید از  UCF اصفهان در دستور کار است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش کمیته هسته ای از برجام هفته جاری در کمیسیون امنیت بررسی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/67961.jpg گزارش,کمیته,هسته,ای,از,برجام,بررسی,می,شود/,بازدید,از, UCF اصفهان,در,دستور,کار,است Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه گزارش کمیته هسته ای در خصوص برجام رو به اتمام است، اظهار داشت: در هفته جاری گزارش را در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بررسی می کنیم تا برای ارسال به هیات رئیسه و قرائت در صحن علنی آماده شود.

نماینده مردم ورامین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: برای تهیه این گزارش چهار محور اصلی در نظر گرفته شد، بازدید ازسایت های هسته ای، گزارش وزارت امور خارجه، نشست های تخصصی با دستگاه های مربوطه و دریافت گزارش از دستگاه های ذی ربط و تاثیر اجرای برجام بر شرایط آنها، از جمله محورهای کمیسیون است.

 بازدید از یو سی اف اصفهان

وی در خصوص بازدید ها توضیح داد: تا کنون از سایت های نطنز، فردو و آب سنگین اراک بازدید شد و بازدید از یو سی اف اصفهان در دستور کار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی قرار دارد.

 دلیل تاخیر تهیه گزارش

نقوی حسینی در خصوص گزارشهای دریافتی از دستگاه های ذی ربط گفت: اکثر دستگاه ها گزارش های مدنظر را ارسال کرده اند البته در این بین گزارش چند ارگان هنوز به دست ما نرسیده است، همچنین نشست های تخصصی مورد نیاز نیز برگزار شد و به نظر می رسد دیگر لازم نیست با مسئولان نشستی داشته باشیم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص دلایل تاخیر در تهیه گزارش برجام اظهار داشت: از آنجایی که گزارش دستگاه ها با تاخیر به مجلس ارسال شد، تهیه گزارش کمیسیون امنیت از برجام به تاخیر افتاد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet