ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/10 12:14:03
سرویس اقتصادی
بیگلری تاکیدکرد:

ناکامی دولت ها در ساماندهی بازار مسکن/ افزایش تولید مسکن راهکاری برای ایجاد ثبات در قیمت

عضوهیات رئیسه کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به وضعیت فعلی بازار مسکن،گفت:درحال حاضر قیمت مسکن به شکل حبابی بوده و هیچ همخوانی با توان قشر اعظمی از مردم ندارد.
ناکامی دولت ها در ساماندهی بازار مسکن/ افزایش تولید مسکن راهکاری برای ایجاد ثبات در قیمت عضوهیات رئیسه کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به وضعیت فعلی بازار مسکن،گفت:درحال حاضر قیمت مسکن به شکل حبابی بوده و هیچ همخوانی با توان قشر اعظمی از مردم ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608104846714052.jpg ناکامی,دولت,ها,در,ساماندهی,بازار,مسکن/,افزایش,تولید,مسکن,راهکاری,برای,ایجاد,ثبات,در,قیمت Icana

محسن بیگلری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به وضعیت فعلی بازار مسکن،گفت:خروج مسکن از رکود نیازمند مشوق هایی برای افزایش ساخت و ساز در جهت کاهش محدودیت عرضه است.

نماینده مردم سقز و بانه درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه با افزایش عرضه مسکن باید از رشد بی سابقه قیمت آن جلوگیری کرد، افزود: ارایه تسهیلات مسکن همسو با توان مالی افراد کمک شایانی در بهبود وضعیت بازار مسکن خواهد کرد.

رکود مسکن روند خانه دار کردن مردم را مختل کرده است

این نماینده مردم در مجلس دهم،با تاکید بر اینکه رکود موجود در بازار مسکن و رشد بی سابقه قیمت ها خانه دار شدن قشر عظیمی از مردم را مختل کرده است، تصریح کرد: برای کمک به اقشار نیازمند و متوسط جامعه باید سیاست های مشخصی در حوزه مسکن دنبال شود تا به خانه دار شدن آن ها بی انجامد.

وی با بیان اینکه باید کنترل قیمت ها درحین ایجاد رونق در بازار مسکن پیگیری شود،گفت:درحال حاضر قیمت مسکن به شکل حبابی بوده و هیچ همخوانی با توان قشر عظیمی از مردم را ندارد.

دولت ها تاکنون برنامه مشخصی برای ساماندهی بازار مسکن نداشته اند

بیگلری با تاکید براینکه ارایه تسهیلات مسکن باید با پیش شرط های کمتر صورت بگیرد،افزود: باید رونق دهی به بازار مسکن در اولویت کاری مسئولان قرار بگیرد.

این نماینده مردم درمجلس دهم،با بیان اینکه تاکنون اقدامی عملی برای خروج از رکود رخ نداده است،گفت: دولت ها تاکنون برنامه مشخصی برای ساماندهی بازار مسکن نداشته اند که همین بی برنامگی تبعات بسیاری برای بازار به همراه داشته است.

بسیاری از مشاغل در نتیجه رکود در بازار مسکن تعطیل شده اند

وی با اشاره به تعطیلی بسیاری از مشاغل در نتیجه رکود حاکم بر بازار مسکن،ادامه داد:دولت هرچه سریع تر برنامه جامعی برای ساماندهی بازار مسکن ارایه کند تا به این ترتیب شاهد ایجاد رونق در این بازار باشیم.

عضوهیات رئیسه کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:دولت باید با تسریع در تکمیل واحدهای مسکن مهر حجم بسیاری از تقاضاها برای مسکن را پاسخ داده و به این ترتیب رونقی در بازار ایجاد کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet