خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/10 12:56:43
سرویس اقتصادی
بنایی:

تسهیلات بانک مسکن به داد مسکن مهر برسد/ تسهیلات دهی با هدف کاهش رکود مسکن ازسوی دولت مطرح شد

عضوکمیسیون عمران مجلس،با تاکید براینکه دولت تمام تلاش خود در حوزه خروج مسکن از رکود را به کار بسته است،گفت:لازمه ساماندهی این بازار بسته شدن پرونده طرح مسکن مهر برای تمرکز دولت در سایر حوزه ها است.
تسهیلات بانک مسکن به داد مسکن مهر برسد/ تسهیلات دهی با هدف کاهش رکود مسکن ازسوی دولت مطرح شد عضوکمیسیون عمران مجلس،با تاکید براینکه دولت تمام تلاش خود در حوزه خروج مسکن از رکود را به کار بسته است،گفت:لازمه ساماندهی این بازار بسته شدن پرونده طرح مسکن مهر برای تمرکز دولت در سایر حوزه ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605107359104249.jpg تسهیلات,بانک,مسکن,به,داد,مسکن,مهر,برسد/,تسهیلات,دهی,با,هدف,کاهش,رکود,مسکن,ازسوی,دولت,مطرح,شد, Icana

حمید بنایی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به رکود موجود در بازار مسکن،گفت:طرح های پیشنهادی از سوی دولت درخصوص تسهیلات دهی درحوزه مسکن با هدف کاهش رکود بوده است.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی،با تاکید براینکه تکمیل طرح مسکن مهر در دولت یازدهم که غالبا با کار کارشناسی نیز همراه نبوده مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است،افزود:هرچند مسکن مهر توانست بسیاری از مردم را خانه دار کند؛اما به علت بی بهره ماندن از کار کارشناسی و همچنین فراهم نبودن زیرساخت ها نتوانسته توفیق چندانی حاصل کند.

طرح مسکن اجتماعی مسکوت ماند

وی با بیان اینکه طرح مسکن اجتماعی از سوی دولت به علت تمرکز بر مسکن مهر برای تکمیل و تحویل آن مسکوت مانده است،تصریح کرد:فراهم نبودن زیرساخت های مسکن مهر این پروژه را با دشواری های بسیار همراه کرده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم،با تاکید براینکه خروج مسکن از رکود نیازمند درنظرگرفتن اقدامات منسجم ازسوی دولت است،گفت:برای ساماندهی بازارمسکن باید تمامی دستگاه های مرتبط در کشور همکاری داشته و با تعامل بیش از پیش خروج از رکود را کلید بزنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ارایه تسهیلات مسکن می تواند به ایجاد رونق در بازار منجر شود، افزود: اگر بانک مسکن مشکلات خانهدار شدن جوانان را از پیش رو بردارد و مانند قبل مشارکت کند مسکن مهر تکمیل و دولت با برنامه ریزی در کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت به رفع مشکلات این حوزه اقدام خواهد کرد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet