خبرگزاری خانه ملت

ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/10 14:31:52
سرویس سیاسی
رضایی:

کمیسیون امنیت از مرکز کنترل هواپیمایی کشور بازدید می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بازدید اعضای این کمیسیون از مرکز کنترل هواپیمایی کشور خبر داد.
کمیسیون امنیت از مرکز کنترل هواپیمایی کشور بازدید می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بازدید اعضای این کمیسیون از مرکز کنترل هواپیمایی کشور خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102758757007.jpg کمیسیون,امنیت,از,مرکز,کنترل,هواپیمایی,کشور,بازدید,می‌کند Icana

محمدابراهیم رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بازدید هفته جاری کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: در ابتدای شکل گیری کمیسیون امنیت ملی در مجلس دهم، مصوب شد که روزهای دوشنبه هر هفته اعضای کمیسیون از مراکز مختلف از جمله هسته ای و غیر هسته ای بازدید داشته باشند.

نماینده مردم خمین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد:بر همین اساس هر هفته از مکانی بازدید داشتیم و هفته جاری نیز از مرکز کنترل هواپیمایی کشور بازدید به عمل می آید.

وی گفت: هفته گذشته از صنایع هوایی کشور بازدید کردیم اما این بار می خواهیم از مرکز کنترل هواپیمایی که ورود و خروج هواپیماها را رصد می کنند بازدید داشته باشیم و در جریان کم و کیف این کار قرار گیریم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طبق روال هر هفته، دوشنبه 12 مهر این بازدید صورت خواهد گرفت.

به گزارش خانه ملت، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تا کنون از صنایع هوایی، پلیس بزرگ تهران، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران پایتخت، سایت های هسته ای فردو، نطنز و خنداب اراک بازدید کرده اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet