هدر موبایل
1395/07/10 14:54:48
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نمایندگان مردم اردبیل و خلخال و کوثر در مجلس درخواست کردند:

ساخت آشیانه بالگرد و استخدام نیروهای کارامد پایگاه‌های بین شهری

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین با اشاره به ضرورت توزیع عادلانه فرصت‌ها و امکانات بین نقاط محتلف کشور گفت: از جمعیت هلال احمر تقاضا داریم با توجه به ذات بشردوستی و مردمی بودن این سازمان، به موضوع توزیع عادلانه امکانات کشوری خود میان استانهای مختلف کشور توجه کافی داشته باشد.
ساخت آشیانه بالگرد و استخدام نیروهای کارامد پایگاه‌های بین شهری نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین با اشاره به ضرورت توزیع عادلانه فرصت‌ها و امکانات بین نقاط محتلف کشور گفت: از جمعیت هلال احمر تقاضا داریم با توجه به ذات بشردوستی و مردمی بودن این سازمان، به موضوع توزیع عادلانه امکانات کشوری خود میان استانهای مختلف کشور توجه کافی داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201604100109364104.jpg ساخت,آشیانه,بالگرد,و,استخدام,نیروهای,کارامد,پایگاه‌های,بین,شهری Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، صدیف بدری با تاکید بر ضرورت و توجه به تامین ذخایر انبارهای امدادی، امکانات امداد و تامین معیشت کارکنان به خصوص جوانان و امدادگران داوطلب اظهار کرد: نمایندگان مجلس هم در همه زمینه ها به خصوص کمک به تامین بودجه جمعیت، از این نهاد مردمی حمایت کرده و خواهد کرد .
نماینده مردم  خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم خواستار مساعدت و همکاری هلال احمر در ساخت آشیانه بالگرد هلال احمر در این استان شد .
خالقی در همایش مدیران ستادی و عامل استان‌های جمعیت هلال‌احمر با تشکر از  مسئولان ستادی و استانی جمعیت هلال احمر، گفت: یکی از نیازهای اصلی و اساسی در جمعیت هلال احمر استان اردبیل تامین آشیانه بالگرد هلال احمر در استان  است؛ چراکه این استان به علت وجود جاده های پرپیچ و خم، خطرناک و پر رفت و آمد همواره با حوادث بسیار و مصدومیت هموطنان مواجه است و لذا برای خدمت رسانی مناسب به آسیب دیدگان، تامین این آشیانه ضروری است.
وی  با اشاره به اینکه بیش از 80 درصد فعالیت‌های هلال احمر در استان اردبیل برعهده داوطلبان است، گفت: بر این اساس باید توجه بیشتری به بهبود شرایط فعالیت این نیروهای داوطلب در پایگاه های بین جاده ای داشت./
پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet