هدر موبایل
1395/07/10 14:56:34
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فانی:

خط قرمز ما در صندوق ذخیره، فرهنگیان هستند

وزیر آموزش و پرورش گفت: فرهنگیان خط قرمز ما در صندوق ذخیره هستند و با متخلفان درصورت اثبات تخلف برخورد می شود.
خط قرمز ما در صندوق ذخیره، فرهنگیان هستند وزیر آموزش و پرورش گفت: فرهنگیان خط قرمز ما در صندوق ذخیره هستند و با متخلفان درصورت اثبات تخلف برخورد می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/114244.jpg خط,قرمز,ما,در,صندوق,ذخیره،,فرهنگیان,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی اصغر فانی روز شنبه در یازدهمین همایش تجلیل از مولفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه های آموزشی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هنوز تخلفی درباره این صندوق ثابت نشده، اظهار کرد: از نهادهای نظارتی همچون وزارت اطلاعات و دادستانی درخواست کرده ایم ما را در بررسی عملکرد صندوق ذخیره فرهنگیان کمک کنند تا به جمع بندی نهایی برسیم.
وی افزود: بر اساس جلسه اسفندماه سال گذشته هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان، اعضا به این نتیجه رسیدند که باید مدت عضویت هیات مدیره ترمیم شود.

** تشکیل کمیته ای برای اجرایی شدن طرح آموزش زبان های خارجی
وزیر آموزش و پرورش به تشکیل کمیته ای برای اجرایی شدن طرح آموزش زبان های خارجی نیز اشاره کرد و گفت: این کمیته متشکل از سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، معاونت متوسطه وزارت آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری است.
فانی افزود: این کمیته هنوز به جمع بندی دقیق نرسیده است که در صورت اخذ نتیجه، اعلام خواهیم کرد.

** وظیفه آموزش و پرورش توسعه پیش دبستانی در مناطق دوزبانه است
وی اظهار داشت: آموزش و پرورش وظیفه خود می داند نسبت به توسعه پیش دبستانی در مناطق محروم و دو زبانه گام های موثری بردارد تا بچه های این مناطق نیز با زبان فارسی آشنا شوند.
به گزارش ایرنا؛ وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه زبان فارسی عامل وحدت همه ایرانیان است، ادامه داد: به منظور ترویج زبان فارسی، امسال برای اولین بار ردیف بودجه جداگانه ای برای توسعه پیش دبستانی در مناطق محروم و دوزبانه در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet