خبرگزاری خانه ملت

ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/10 15:48:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دلخوش:

همگان باید بیانات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه اقداماتشان قرار دهند

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت:اگر رهبر معظم انقلاب تشخیص دادند که به صلاح نیست فردی در انتخابات حضور یابد مطمئنا حضور این فرد به صلاح کشور نیست و باعث دو قطبی شدن جامعه می شود، از این رو هم آن فرد و هم همگان باید ولایت مدار باشند و بیانات ایشان راسرلوحه اقداماتشان قرار دهند.
همگان باید بیانات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه اقداماتشان قرار دهند نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت:اگر رهبر معظم انقلاب تشخیص دادند که به صلاح نیست فردی در انتخابات حضور یابد مطمئنا حضور این فرد به صلاح کشور نیست و باعث دو قطبی شدن جامعه می شود، از این رو هم آن فرد و هم همگان باید ولایت مدار باشند و بیانات ایشان راسرلوحه اقداماتشان قرار دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102823080511.jpg همگان,باید,بیانات,رهبر,معظم,انقلاب,را,سرلوحه,اقداماتشان,قرار,دهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ کاظم دلخوش با تاکید بر این که بر اساس قانون اساسی سیاست گذاری کلان در سیاست داخلی و خارجی بر عهده رهبر معظم انقلاب است، گفت: تداوم راه انقلاب و امام به واسطه رهبری نظام و حضور مردم است.
وی اضافه کرد: امروز کشور ما از امنیت خوبی در منطقه برخوردار است و دلیل آن نیز رهبری داهیانه و هوشمندانه آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب است.
نماینده مردم صومعه سرا با تاکید بر این که ما کشوری ولایتمدار و تابع ولایت هستیم، گفت: آنان که از ولایت دور هستند و کسانی هم که از رهبری جلو می زنند، تابع ولایت نیستند، امروز همگان باید افراط و تفریط را کنار بگذارند و بیانات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه اقداماتشان قرار دهند.
دلخوش گفت: اگر امروز رهبر معظم انقلاب تشخیص دادند که به صلاح نیست فردی در انتخابات حضور یابد مطمئنا به نقطه ای رسیده اند که حضور این فرد برای کشور به صلاح نیست و باعث دو قطبی شدن کشور می شود، از این رو هم آن فرد و هم همگان باید ولایت مدار و تابع نظرات رهبر معظم انقلاب باشند.
به گزارش ایرنا؛ رهبر معظم انقلاب صبح روز دوشنبه 5 مهرماه جاری در ابتدای درس خارج فقه ، بیانات مهمی درباره موضوع توصیه به احمدی نژاد - بدون ذکر نام وی - در مورد انتخابات سال 96 و نهی وی از نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری بیان کردند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet