خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/07/12 10:00:26
سرویس اقتصادی
علی اکبرکریمی مطرح کرد:

ضرورت تنظیم بازار هماهنگ با تشدید مبارزه با قاچاق کالا/ مهار قاچاق با کاهش تعرفه واردات

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاهش تعرفه واردات،در مهار انگیزه قاچاق کالا گفت:همزمان با تشدید مبارزه با کالای قاچاق باید تدابیر مناسب برای کنترل بازارها اتخاذ شود و هماهنگی ها بین دستگاه های ذیربط برای اعمال نظارت موثر فراهم شود.
ضرورت تنظیم بازار هماهنگ با تشدید مبارزه با قاچاق کالا/ مهار قاچاق با کاهش تعرفه واردات عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاهش تعرفه واردات،در مهار انگیزه قاچاق کالا گفت:همزمان با تشدید مبارزه با کالای قاچاق باید تدابیر مناسب برای کنترل بازارها اتخاذ شود و هماهنگی ها بین دستگاه های ذیربط برای اعمال نظارت موثر فراهم شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104511477483.jpg ضرورت,تنظیم,,بازار,هماهنگ,با,تشدید,مبارزه,با,قاچاق,کالا/,مهار,قاچاق,با,کاهش,تعرفه,واردات Icana

علی اکبر کریمی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق،گفت:نباید اجازه داد برخی سوءاستفاده کنندگان به بهانه اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق،شرایط را برای افزایش قیمت کالاهای خارجی در بازار فراهم کنند که باید با این موضوع برخورد شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب درمجلس شورای اسلامی،ادامه داد:باید پذیرفت قیمت کالای خارجی که از طریق مبادی رسمی وارد کشور می شود؛به دلیل پرداخت تعرفه مقداری بالاتراز کالای قاچاق در بازار است.

این نماینده مردم درمجلس دهم،با اشاره به لزوم مبارزه جدی با کالای قاچاق،ادامه داد: واردات کالای مورد نیاز از طریق مبادی رسمی، باعث می شود درآمدهای دولت افزایش یابد.

مهار انگیزه قاچاق کالا با کاهش تعرفه واردات ممکن می شود

وی با اشاره به نقش موثر مبارزه همه جانبه با قاچاق کالا در تقویت بخش تولید،افزود:دولت با کاهش تعرفه واردات،می تواند با انگیزه قاچاق کالا درکشور مبارزه جدی کند.

کریمی،ادامه داد:همزمان با تشدید مبارزه با کالای قاچاق باید تدابیر مناسب برای کنترل بازارها اتخاذ شود و هماهنگی ها بین دستگاه های ذیربط برای اعمال نظارت موثر فراهم شود.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:تولیدکالای باکیفیت داخلی و باقیمت مناسب نیز در مبارزه اصولی با قاچاق کالا موثر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet