خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/10 18:19:17
سرویس استان ها

پیام تبریک نماینده کاشان و آران و بیدگل به مناسبت هفته نیروی انتظامی

در آستانه هفته ناجا نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در پیامی این هفته را تبریک گفت.
پیام تبریک نماینده کاشان و آران و بیدگل به مناسبت هفته نیروی انتظامی در آستانه هفته ناجا نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در پیامی این هفته را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100733562499.jpg پیام,تبریک,نماینده,کاشان,و,آران,و,بیدگل,به,مناسبت,هفته,نیروی,انتظامی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس، در آستانه هفته ناجا سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در پیامی این هفته را به برقرار کنندگان امنیت در جامعه تبریک گفت.

در این پیام آمده است :

بی تردید نظم و امنیت و آرامش در تمام نقاط کشور مدیون فداکاری ها و فعالیت های شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است که با تبعیت از فرمـانـدهـی معظم کل قوا، پشتیبانی ملت و در سایه ایمان و مجاهدت های آنان، فضایی امن و مناسب برای رشد و تعالی کشور و مردم مهیا شده است.

هفته گرامیداشت نیروی انتظامی فرصت مغتنم و شایسته‌ای است تا ضمن آگاهی از خدمات و عملکرد ارزشمند نیروی انتظامی، زمینه های قانون گرایی و ایجاد نظم توسط عموم افراد جامعه تبیین گردد و با مشارکت همه دستگاه‌های دولتی و مردمی و تعیین نقش و سهم هر یک از آنان، در تحقق نظم، امنیت و آسایشی در شأن جامعه اسلامی بیش از پیش موفق باشیم.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران نیروی انتظامی و ضمن تبریک این هفته از تلاش ها و جانفشانی های حافظان نظم و امنیت جامعه بویژه فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل قدردانی نموده؛ توفیقات روز افزون آنها را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

سید جواد ساداتی نژاد
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet