خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/07/12 08:33:17
سرویس استان ها
نماینده مجلس:

نیروهای ارزشی از اختلاف‌های جزئی صرف‌نظر کنند

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نیروهای ارزشی و علاقمند به امام و رهبری و انقلاب و کسانی که بدنبال مصالح کشور هستند باید از اختلاف های جزئی و غیراصولی صرفنظر کنند.
نیروهای ارزشی از اختلاف‌های جزئی صرف‌نظر کنند عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نیروهای ارزشی و علاقمند به امام و رهبری و انقلاب و کسانی که بدنبال مصالح کشور هستند باید از اختلاف های جزئی و غیراصولی صرفنظر کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100733562499.jpg نیروهای,ارزشی,از,اختلاف‌های,جزئی,صرف‌نظر,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سید جواد ساداتی نژاد، با اشاره به رهنمودهای اخیر رهبر معظم انقلاب افزود: دشمنان نظام همواره سعی کرده اند با ایجاد اختلاف، چند دستگی و حتی تقابل و نهایتا درگیری بین گروه های سیاسی و حتی اقوام و مذاهب گوناگون، هم در بعد ملی و هم در سطح منطقه به اهدافشان برسند.

وی افزود: همانطور که امام خمینی(ره) فرمود دو رکن اصلی و رمز بقا و پیروزی انقلاب اسلامی انگیزه الهی و مقصد عالی حکومت اسلامی و وحدت ملت بویژه نیروهای مومن و انقلابی در سراسر کشور است.

ساداتی نژاد تاکید کرد: امروز و در آینده نیز آنچه برای ملت ایران و نیروهای مومن و انقلابی باید مطرح باشد و اهمیت آن را در نظر بگیرند، خنثی کردن تبلیغات تفرقه افکن و خانه برانداز دشمن و دوری از از دو قطبی های داخلی است.

این نماینده مجلس تصریح کرد: همانگونه که در فتنه 88 دیدیم دشمن و عناصر داخلی آن به بهانه انتخابات، ابتدا سعی کردند ایجاد تردید و اختلاف کنند تا در چنین فضای مشوش و شلوغی، عناصر مغرض، خائن و دست آموز خود را برای کارهای اخلال گرانه وارد صحنه کنند اما به دلیل هوشیاری رهبری و وحدت و بصیرت مردم انقلابی کشور به نتیجه نرسیدند.

ساداتی نژاد تاکید کرد: هر اقدامی که موجب دو قطبی کاذب در کشور شود به ضرر کشور است و آحاد مردم و نیروهای ارزشی و جریانات مختلف سیاسی، همه با اتحاد حول محور ولایت، در مقابل افراد معدودی باید باشند که مخالف اصل انقلاب و استقلال کشور هستند و هدف آنها تقدیم کشور به آمریکا و استکبار است.

به گزارش رسا، عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: نیروهای ارزشی و علاقمند به امام و رهبری و انقلاب و کسانی که بدنبال مصالح کشور هستند باید از اختلاف های جزئی و غیراصولی صرفنظر کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet