هدر موبایل
1395/07/11 11:08:01
سرویس فرهنگی
یوسفی تاکید کرد:

کسب بهترین مقام تاریخ فوتسال؛ به دور از هیاهو، با تلاش و سختکوشی/ مدیریت ورزش بر بی‌مهری به برخی رشته‌ها مهر پایان بزند

عضو فراکسیون ورزش مجلس معتقد است وقت آن رسیده که مهر پایان بر بی‌مهری‌های ورزش‌های در حاشیه زده شود و جوانان را برای حضور در عرصه‌های ورزشی ترغیب و تشویق کرد.
کسب بهترین مقام تاریخ فوتسال؛ به دور از هیاهو، با تلاش و سختکوشی/ مدیریت ورزش بر بی‌مهری به برخی رشته‌ها مهر پایان بزند عضو فراکسیون ورزش مجلس معتقد است وقت آن رسیده که مهر پایان بر بی‌مهری‌های ورزش‌های در حاشیه زده شود و جوانان را برای حضور در عرصه‌های ورزشی ترغیب و تشویق کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607107939223621.jpg کسب,بهترین,مقام,تاریخ,فوتسال؛,به,دور,از,هیاهو،,با,تلاش,و,سختکوشی/,مدیریت,ورزش,بر,بی‌مهری,به,برخی,رشته‌ها,مهر,پایان,بزند Icana

همایون یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تبریک کسب رتبه سوم تیم ملی فوتسال در مسابقات جام‌جهانی، گفت: این پیروزی بزرگ را یکی از  بهترین نتایج  برای فوتسال ایران  به شمار می‌آید و باید پذیرفت رتبه سوم تیم ملی فوتسال در مسابقات جام جهانی نشان می‌دهد سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی برای این ورزش مانند تمامی ورزش‌های دیگر افتخارات جهانی را برای ایران به همراه دارد. 

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سرمایه‌گذاری بر روی ورزش‌های تیمی از اهمیت فراوانی برخوردار است چراکه قهرمانی‌ها در بعد جهانی در ورزش‌های تیمی ارزش بیشتری دارند.

وی با بیان اینکه «پاداش 250دلاری که تا قبل از قهرمانی برای ورزشکاران در نظر گرفته شده بود، تأسف‌برانگیز است؛ چراکه این پاداش بسیار پایین و در خور شأن ورزشکاران نیست»، اضافه کرد: وقت آن رسیده که مهر پایان بر بی‌مهری‌های ورزش‌های در حاشیه زده شود و جوانان را برای حضور در عرصه‌های ورزشی ترغیب و تشویق کرد.  

یوسفی بر تغییر شرایط ورزش‌های کمتر دیده شده تاکید کرد و گفت: رسیدگی به فعالان این ورزش و تامین شرایط متناسب زندگی برای آن‌ها سبب خواهد شد استعدادهای بیشتری به این رشته رجوع کنند و به مرور شاهد رشد ایران در ورزش‌های دیگر به غیر از چند رشته شناخته شده همچون کشتی، وزنه‌برداری و کشتی شود.  

پیروزی تیم فوتسال ایران 34067510/2/2016 9:44:42 AMhttp://media.icana.ir/Image/2016/10/201610109130455979_Thum.jpg
 پیروزی تیم فوتسال ایران

عضو فراکسیون ورزش مجلس با تأکید بر همگانی کردن ورزش در جامعه اضافه کرد: تیم ملی فوتسال ایران برای موفقیت در جام جهانی 2016 مسیر بسیار مشکلی پشت سر گذاشته چراکه با تیم قهرمان و نایب قهرمان چند دوره جام جهانی، هم‌گروه شده بود لذا باید این پیروزی را حاصل تلاش مجموعه‌ای دانست که به دور از هیاهو با تلاش و سختکوشی، به جایگاهی که استحقاق آن را داشته رسیدند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، تیم فوتسال ایران شب گذشته موفق به کسب نخستین مدال تاریخ فوتسال ایران در جام جهانی شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet