هدر موبایل
1395/07/11 11:22:35
سرویس صحن
خدری در نطق میان دستور مطرح کرد:

لزوم توجه جدی مجلس به ارتقای منزلت و معیشت فرهنگیان

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس از نمایندگان خواستار توجه به ارتقای منزلت و معیشت فرهنگیان شد.
لزوم توجه جدی مجلس به ارتقای منزلت و معیشت فرهنگیان عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس از نمایندگان خواستار توجه به ارتقای منزلت و معیشت فرهنگیان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103314743341.jpg لزوم,توجه,جدی,مجلس,به,ارتقای,منزلت,و,معیشت,فرهنگیان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالحمید خدری در نشست علنی امروز ( یک شنبه، 11مهرماه ) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود یادآور شد:  از موضع گیری علنی مقام معظم رهبری در مورد نصیحت یکی از کاندیداهای احتمالی که در جهت جلوگیری از دو قطبی شدن جامعه بود تشکر و قدردانی می نمایم.

نماینده مردم بوشهر،گناوه و دیلم درمجلس شورای اسلامی، افزود: دوستان، وکلا و امنای ملت! امیدواریم در این چهار سال خدمت، نسبت به ارتقای منزلت و معیشت فرهنگیان که به مثابه جهاد است اقدام کنیم؛ اگر خواهان اصلاح جامعه هستیم باید آموزش و پرورش را اصلاح کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: همه شاهد بودیم  برای حقوق های نامتعارف چگونه جنجال و هیاهو کردیم که به طور قطع شایسته و به جا بود اما چندصدهزار معلم و فرهنگی در جامعه ما حقوق هایی به مراتب نامتعارف تر می گیرند و صدایی از هیچ کس بلند نمی شود.

وی ادامه داد: معیشت فرهنگیان در جامعه باید به نحوی باشد که رفاه و معیشت آنها بر رفاه و معیشت رئیس جمهور، وزیر، وکیل و نماینده مجلس برتری داشته باشد.

 خدری یادآور شد: نمایندگان محترم! از زبان حوزه انتخابیه و مردم استانم بوشهر با شما سخن می گویم؛ از زبان مردمی با شما سخن می گویم که اصالت و نجابتشان اجازه نمی دهد حقوق خود را به گونه ای دیگر مطالبه کنند.

 

نماینده مردم بوشهر،گناوه و دیلم درمجلس شورای اسلامی، افزود: من امروز به عنوان وکیل و خدمتگذار مردم سوگند خورده ام که دردهای کهنه مردم استانم را درمان کنم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه منصفانه نیست استان بوشهر با این همه پالایشگاه، صنعت، پتروشیمی و گمرک جز استان های محروم کشور باشد؛ تصریح کرد: آمار بیکاری در استان بوشهر زیبنده نظام جمهوری اسلامی ایران نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم، در ادامه نطق خود خطاب به دولت یادآور شد: وقتی بوشهر را به عنوان قطب هسته ای جهان معرفی می کنید چرا باید بیمارستان هسته ای با هزارمیلیارد تومان در تهران احداث شود؟ این خلاف انصاف، وجدان و عدالت است.

وی با انتقاد از برخورد نامناسب نیروی انتظامی با مردم حوزه انتخابیه خود به بهانه مبارزه با قاچاق کالا، گفت: متاسفانه مردمی که مال و جان خود را به موج های دریا می سپارند تا نسبت به تامین معیشت خود و خانواده اقدام کنند که در آموزه های دینی ما به عنوان مجاهد از آنها یاد می شود امروزه متاسفانه به بهانه مبارزه با قاچاق و سوء برداشت از صحبت های حکیمانه و داهیانه مقام معظم رهبری مبنی بر مبارزه با قاچاق کالا که به طور صریح فرمودند منظور آن کانتینربرهایی است که اقتصاد مملکت را مخدوش کرده نه کوله برهایی که برای ارتزاق خانواده خود تلاش می کنند.

 نماینده مردم بوشهر،گناوه و دیلم درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: به عنوان نماینده مردم در پشت این تریبون سوگند یاد می کنم اجازه نخواهم داد هیچکس در هیچ جایگاه و مقامی مردم استانم که برای ارتزاق و معیشت خود مال و جان خود را به موج های دریا می سپارند را کسی قاچاقچی بخواند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، افزود: از برخی از دولتمردان که در رسانه رسمی مردم استانم بوشهر را متهم به قاچاقچی کردند به صورت جدی گلایه و اعتراض دارم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet