خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/07/11 12:15:23
سرویس صحن
مطهری در صحن مجلس:

اظهارات ظریف توهین به مجلس نبود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صحبت‌های وزیر امور خارجه در صحن مجلس توهین به نمایندگان نبود، گفت: نمایندگان می‌توانند آزادانه سوالات خود را در حوزه‌های مختلف از مسئولان مطرح کنند.
اظهارات ظریف توهین به مجلس نبود نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صحبت‌های وزیر امور خارجه در صحن مجلس توهین به نمایندگان نبود، گفت: نمایندگان می‌توانند آزادانه سوالات خود را در حوزه‌های مختلف از مسئولان مطرح کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101857154815.jpg اظهارات,ظریف,توهین,به,مجلس,نبود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی مطهری در نشست علنی امروز (یکشنبه 11 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، پس از اظهارات وزیر امور خارجه و جواد کریمی قدوسی گفت: صحبت‌هایی از وزیر امور خارجه در صحن علنی مجلس مطرح شد که شاید تحقیر مجلس و نمایندگان تلقی می‌شود بنابراین کلماتی نباید به کار برده شود که از اقتدار مجلس کاسته شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: جمله‌ای را وزیر امور خارجه مطرح کردند که برای حفظ احترام اجازه نخواهم داد که هیچ یک از همکارانم در صحن مجلس مورد سوال قرار گیرند اما هر نماینده‌ای آزاد است که در خصوص همه مسائل کشور اظهارنظر کند بنابراین ما این موارد را سهواللسان تلقی می‌کنیم و نمی‌گوییم که وزیر امور خارجه در این خصوص عمدی داشتند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته نیت نمایندگان در طرح سوال نیز نباید به گونه‌ای تلقی شود که فرد سوال کننده دارای نیت سیاسی است بنابراین هر نیتی که داشته باشد می‌تواند آزادانه حرف خود را مطرح کند البته وزیر امور خارجه نیز یادداشتی را به هیأت رئیسه مجلس تقدیم کردند که اگر عرایض بنده را به دقت گوش کنید توهینی به نمایندگان نشده است اما اگر کسی برداشت توهین‌ دارد بنده عذرخواهی می‌کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet