هدر موبایل
1395/07/11 14:23:04
سرویس اقتصادی
فولادگر مطرح کرد:

تولید خودروهای زیر30 میلیونی نیازمند مدیریت هزینه است/ اذعان سایپا به از رده خارج بودن پراید

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس،با بیان اینکه فناوری پراید از رده خارج شده و مدیران سایپا نیز به این امر اذعان دارند،گفت:تنها با مدیریت هزینه ها می‌توان خودروی زیر ۳۰ میلیون تومان تولید کرد.
تولید خودروهای زیر30 میلیونی نیازمند مدیریت هزینه است/ اذعان سایپا به از رده خارج بودن پراید عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس،با بیان اینکه فناوری پراید از رده خارج شده و مدیران سایپا نیز به این امر اذعان دارند،گفت:تنها با مدیریت هزینه ها می‌توان خودروی زیر ۳۰ میلیون تومان تولید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/52636.jpg تولید,خودروهای,زیر30,میلیونی,نیازمند,مدیریت,هزینه,است/,اذعان,سایپا,به,از,رده,خارج,بودن,پراید Icana

حمیدرضا فولادگر درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،بااشاره به مذاکرات بین خودروسازان داخلی و برخی خودروسازان خارجی در آینده نه چندان دور در رده قیمتی زیر 30 میلیون تومان،گفت:در قراردادهای مشارکتی باید شرایطی فراهم شود که علاوه بر تولید خودروهای ارزانقیمت،تکنولوژی به کشور منتقل شود و بومی سازی خودروها با شرط حداکثر استفاده از ظرفیت های داخلی رعایت شود، همچنین باید خودرویی تولید شود که علاوه بر قیمت مناسب از کیفیت مطلوبی برخوردار شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه فناوری پراید از رده خارج شده و مدیران سایپا نیز به این امر اذعان دارند،افزود:خودرویی با حدود قیمت پراید،اما باکیفیتی مطلوب تر و با تجربه ای که از تولید پراید اخذ شده ؛باید تولید شود،تا بتوان با ایجاد شرایط رقابتی و خروج از بازار انحصاری به سمت تولید خودرو در طبقه قیمتی زیر 30 میلیون تومان رفت.

تولید خودروهای زیر 30 میلیونی  باید با رعایت سیاست های اقتصاد مقاومتی باشد

فولادگر با تاکید براینکه خودروسازان داخلی باید همانند کشورهای توسعه یافته برای همه طبقات درآمدی خودروهای به‌روز و با کیفیت تولید ‌کنند،ادامه داد:خودروسازان موظف به عرضه خودروهای به‌روز در رده‌های قیمتی زیر 30 میلیون تومان، بین 50 تا 100 میلیون تومان و 100 میلیون تومان و به بالا هستند.

وی با بیان اینکه تولید خودروهای زیر 30 میلیونی باید با رعایت سیاست های اقتصاد مقاومتی و حداکثر کیفیت برای ساخت انجام شود،یادآورشد:کیفیت و فناوری خودروهای ارزانقیمت گذشته مربوط به سالها قبل است و قطعا باید در شرایط پساتحریم خودروهای به‌روز و در توان مالی طبقات متوسط در دسترس مردم قرار گیرد و پراید همانند پیکان از رده خارج شود.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه دلیل بالا بودن هزینه تولید، بهره‌وری پایین و هزینه‌های مازاد است، تصریح کرد: مدیران شرکت های خودروسازی باید با تجدیدنظر در نحوه هزینه های خود و بالا بردن بهره وری قیمت محصولات را کاهش دهند و تنها با مدیریت هزینه ها می‌توان خودروی زیر ۳۰ میلیون تومان تولید کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet