هدر موبایل
1395/07/11 15:04:28
سرویس فرهنگی

کاتب به فوتسالیست‌ها تبریک گفت

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پیامی کسب رتبه سوم جام جهانی ۲۰۱۶ از سوی تیم ملی فوتسال ایران را تبریک گفت.
کاتب به فوتسالیست‌ها تبریک گفت عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پیامی کسب رتبه سوم جام جهانی 2016 از سوی تیم ملی فوتسال ایران را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201610109421502990.jpg کاتب,به,فوتسالیست‌ها,تبریک,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار درمجلس شورای اسلامی در پیامی کسب بهترین رتبه تیم ملی فوتسال در رقابت‌های جهانی را تبریک گفت.

در این پبام آمده است:

«پیروزی فرزندان قهرمان و افتخار آمیز ایران زمین، همواره باعث خرسندی و خشنودی تمامی افرادی است که دل در گرو عزت و سربلندی این سرزمین کهن دارند.

و اینک شما قهرمانان فوتسالیست کشور که پس از روزها تلاش و کوشش شبانه روزی مقام سوم جام جهانی و ارزنده ترین نتیجه تاریخ فوتسال ایران را به ملت سرفراز هدیه نموده اید، با افتخار در تاریخ غرور آفرین این مردم جاودان خواهید شد.

اینجانب بعنوان خدمتگزار مردم شریف ایران در خانه ملت بر خود وظیفه می دانم، در برابر همت والا و سترگ شما دلاور مردان غیور که باعث شادمانی مردم ایران شدید، سر تعظیم و تکریم فرود می آورم .

 همچنین موفقیت بی نظیر، چشمگیر و شایسته را به ملت شریف ایران، بازیکنان، مربیان و کادر فنی و خانواده های این قهرمانان تبریک گفته، امیدوارم همواره شاهد افتخار آفرینی جوانان عزیزمان در تمامی عرصه ها باشیم.»/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet