هدر موبایل
1395/07/12 11:00:10
سرویس اقتصادی
پاپی زاده:

ممنوعیت واردات محصولات تراریخته به کمیسیون تلفیق مجلس ارجاع شده است

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه مصوبه ممنوعیت واردات محصولات تراریخته به کمیسیون تلفیق ارجاع شد،گفت:با مصوب شدن این قانون در زمینه وضعیت تولید و مصرف محصولات تراریخته ضابطه مند خواهیم شد.
ممنوعیت واردات محصولات تراریخته به کمیسیون تلفیق مجلس ارجاع شده است عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه مصوبه ممنوعیت واردات محصولات تراریخته به کمیسیون تلفیق ارجاع شد،گفت:با مصوب شدن این قانون در زمینه وضعیت تولید و مصرف محصولات تراریخته ضابطه مند خواهیم شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101135377104.jpg ,ممنوعیت,واردات,محصولات,تراریخته,به,کمیسیون,تلفیق,مجلس,ارجاع,,شده,است Icana

عباس پاپی زاده درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت محصولات  تراریخته،گفت: بحث تولید، مصرف و واردات محصولات تراریخته با تصویب مصوبه ممنوعیت واردات محصولات تراریخته در کمیسیون تلفیق،ضابطه مند می شود.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در برنامه پنجم  توسعه ما قانونی داریم که  برطبق  این قانون  25 درصد از  محصولات زیرکشت ما  باید  ارگانیک باشد،تصریح کرد: ارگانیک جز محصولاتی است که بطور طبیعی تولید می شود و  به جای استفاده از سم در این تولیدات  از روش های بیولوژیک  استفاده می شود.

وی با بیان  اینکه ما باید بهره وری تولید در محصولات ارگانیک  را به نحو کارشاسانه ای افزایش دهیم،یادآورشد: نظرمجلس بر تولید محصولات ارگانیک  است و در مقابل هرگونه  محصول دستکاری  شده ژنتیکی که سلامت  مردم  را به خطر بیندازد ما مخالف هستیم.

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه مصوبه ممنوعیت واردات محصولات تراریخته به کمیسیون تلفیق ارجاع  شد،یادآورشد:با مصوب شدن این قانون در زمینه  وضعیت تولید و مصرف  محصولات تراریخته ضابطه مند خواهیم شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet