ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/11 16:28:55
سرویس اقتصادی
در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس؛

بررسی عملکرد و برنامه های کمیته امداد/کوچک سازی کمیته امداد برای توانمندسازی خانواده های تحت پوشش لازم است

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از حضور فتاح در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) جهت ارائه گزارش عملکرد، برنامه‌ها و وضعیت اعتبارات کمیته در این کمیسیون حضور داشت.
بررسی عملکرد و برنامه های کمیته امداد/کوچک سازی کمیته امداد برای توانمندسازی خانواده های تحت پوشش لازم است نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از حضور فتاح در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) جهت ارائه گزارش عملکرد، برنامه‌ها و وضعیت اعتبارات کمیته در این کمیسیون حضور داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/95582.jpg بررسی,عملکرد,و,برنامه,های,کمیته,امداد/کوچک,سازی,کمیته,امداد,برای,توانمندسازی,خانواده,های,تحت,پوشش,لازم,است Icana

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه فتاح با حضور در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گزارشی از وضعیت بودجه این سازمان ارایه کرد، افزود: در سال 94 بودجه این سازمان صد درصد تخصیص داده شد و در 6 ماهه نخست سال جاری نیز 43 درصد تخصیص اعتبار رخ داده است.

وی با تاکید بر اینکه طبق گزارش کمیته امداد امام خمینی(ره) در سال 94 هزار و 150 میلیارد تومان وام اشتغال داده شده است، افزود: در سال جاری بودجه این سازمان 3 هزار و 900 میلیارد تومان بوده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه تخصیص بودجه سال جاری به کمیته امداد می تواند به تخصیص وام های اشتغال کمک کند، تصریح کرد: با کمک های مردمی بودجه کمیته امداد در سال 5 هزار و 500 میلیارد تومان است.

وی ادامه داد: بودجه تخصیص داده شده به کمیته امداد به بحث مسکن، آموزش و درمان افراد تحت پوشش اختصاص داده می شود.

قوامی با تاکید بر اینکه در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به ضرورت کوچک سازی کمیته امداد تاکید شد، گفت: با کوچک سازی این سازمان توانمند سازی برای کمک بیشتر به خانواده های تحت پوشش صورت خواهد گرفت.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در بودجه سال 95 کل کشور مقرر شده بود که با حذف 3 دهک بالا از دریافت یارانه نقدی30 درصد از این محل به کمک امداد تزریق شود که این مهم هنوز محقق نشده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet