هدر موبایل
1395/07/11 17:07:14
سرویس اجتماعی
امینی فرد:

گزارش رییس سازمان انتقال خون درمورد عملکرد این سازمان به اعضای کمیسیون بهداشت

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از گزارش رییس سازمان انتقال خون درمورد عملکرد این سازمان به اعضای این کمیسیون خبر داد.
گزارش رییس سازمان انتقال خون درمورد عملکرد این سازمان به اعضای کمیسیون بهداشت سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از گزارش رییس سازمان انتقال خون درمورد عملکرد این سازمان به اعضای این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101234262586.jpg ,گزارش,رییس,سازمان,انتقال,خون,درمورد,عملکرد,این,سازمان,به,اعضای,کمیسیون,بهداشت Icana

محمد نعیم امینی فرد در گفت وگو در تشریح دستور کار امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، افزود: طرح سوال عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر اینکه به چه دلیل وزیر مربوطه تبعات مالی طرح تحول سلامت را پذیرفته اند زیرا این طرح افزایش هزینه ای برای صندوق های تامین اجتماعی محسوب می شود.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: وزیر کار در پاسخ به این سوال اعلام کردند که اکنون بیش از 9 بیست و هفتم برای درمان بیمه شدگان تامین اجتماعی را تعهد نکردیم که البته وزیر کار نیز نقدهایی را در زمینه هزنیه های طرح تحول داشتند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: در نهایت نماینده کرمانشاه اعلام کردند اگر استنادی مبنی بر اظهارات وزیر کار ارایه شود از سوال خود قانع خواهند شد در غیراین صورت سوال همچنان پابرجا خواهد ماند.

وی یادآور شد: رییس سازمان انتقال خون نیز در کمیسیون بهداشت حضور یافتند و در مورد وظایف و اختیارات این سازمان توضیحاتی را به نمایندگان ارایه دادند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: تاکید بر تمرکز گرایی و صدور محصولات ناشی از انتقال خون نیز از مواردی بود که از سوی رییس سازمان انتقال خون مطرح کردند همچنین بر این نکته تاکید داشتند که با کمک مجلس این سازمان به شکل هیات امنایی اداره شوند تا درآمد اختصاصی آنها در جهت ارتقای کیفیت فعالیت این سازمان صورت گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet