خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/07/11 17:25:31
سرویس اجتماعی
کاظمی در تشریح جلسه امروز کمیسیون قضایی و حقوقی مطرح کرد؛

ارایه گزارش رییس سازمان بهزیستی در خصوص سالمندان

نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از ارایه گزارش رییس سازمان بهزیستی در خصوص سالمندان در جلسه کمیسیون متبوع خود خبرداد.
ارایه گزارش رییس سازمان بهزیستی در خصوص سالمندان نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از ارایه گزارش رییس سازمان بهزیستی در خصوص سالمندان در جلسه کمیسیون متبوع خود خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106370334389.jpg ارایه,گزارش,رییس,سازمان,بهزیستی,در,خصوص,سالمندان Icana

محمد کاظمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستورکار امروز یکشنبه ( 11 مهر) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: در این جلسه رییس سازمان بهزیستی و معاونان ایشان توضیحاتی را درباره برنامه های این سازمان در حوزه سالمندان ارایه دادند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، افزود: همچنین در این جلسه لوایح ارجاعی از شورای نگهبان به کمیسیون با عناوین لایحه معاهده میان ایران و جمهوری خلق چین، لایحه موافقتنامه انتقال محکومان به حبس بین ایران و ارمنستان، لایحه موافقتنامه نیس و لوکارنو و لایحه موافقتنامه انتقال محکومان به حبس بین ایران و قرقیزستان، همچنین لایحه معاضدت قضایی در مسایل و موضوعات مدنی و تجاری بین ایران و خلق چین بررسی شد.

نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: شورای نگهبان ایراد عدم مطابقت با مسایل شرعی را در مورد این لوایح مطرح کرد، اما نسبت به هر 5 لایحه اعضای کمیسیون اصرار داشتند لذا این لوایحه برای بررسی به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet