هدر موبایل
1395/07/11 18:32:18
سرویس فرهنگی
میرزاده با تشریح دستورکار کمیسیون آموزش مطرح کرد:

تلاش کمیسیون آموزش برای پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته تا پایان سال 94

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به جلسه این کمیسیون گفت: قرار شد کمیته آموزش و پرورش کمیسیون با مسئولان مربوطه وزارتخانه و سازمان مدیریت جلساتی داشته باشند تا برای کاهش هزینه‌ها و حل مشکلات مالی تدبیری اندیشیده شود.
تلاش کمیسیون آموزش برای پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته تا پایان سال 94 سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به جلسه این کمیسیون گفت: قرار شد کمیته آموزش و پرورش کمیسیون با مسئولان مربوطه وزارتخانه و سازمان مدیریت جلساتی داشته باشند تا برای کاهش هزینه‌ها و حل مشکلات مالی تدبیری اندیشیده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44645.jpg تلاش,کمیسیون,آموزش,برای,پرداخت,پاداش,فرهنگیان,بازنشسته,تا,پایان,سال,94 Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستورکار امروز (یکشنبه، 11مهرماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به حضور مسئولان سازمان تحقیقات کشاورزی اشاره کرد و گفت: سازمان تحقیقات کشاورزی سعی دارد حوزه کاری خود را گسترش داده و در سراسر کشور مؤسسات تحقیقات خود را تقویت کند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: این سازمان در مسیر تقویت ساختار خود با مشکلاتی روبرو است که اگر به آن از نگاه وزارت علوم برخورد شده و تحقیقات آن کلیشه ای تلقی نشود می تواند مشکلات حوزه کشاورزی را به خوبی برطرف کند چرا که نمونه های تحقیقاتی آنها واقعی و از بطن جامعه است.

وی در ادامه به حضور مسئولان وزارت آموزش و پرورش و سازمان مدیریت برنامه ریزی اشاره کرد و بیان داشت: مشکلات آموزش و پرورش به دو بخش کلان و درازمدت و خرد و کوتاه مدت تقسیم می شود که بحران مالی آن در درازمدت بوده و باید فکر اساسی برای آن شود.

میرزاده ادامه داد: از این رو قرار شد کمیته آموزش و پرورش کمیسیون با مسئولان مربوطه وزارتخانه و سازمان مدیریت جلساتی داشته باشند تا فکری برای کاهش هزینه ها و حل مشکلات مالی کنند تا نتیجه بخش باشد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه در بخش کوتاه مدت لازم است به مشکلات مالی مدارس رسیدگی شود چرا که سرانه مدارس هنوز واریز نشده، خاطرنشان کرد: از سوی دیگر بدهی وزارت آموزش و پرورش به فرهنگیان در بخش کوتاه مدت است که درخواست کردیم حداقل پاداش بازنشستگان تا سال 94 داده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet