هدر موبایل
1395/07/11 19:17:49
سرویس اقتصادی
نوبخت در گفت وگو با خانه ملت:

مجلس هر تغییری که مقتضی می داند؛ در تمامی لوایح منظور کند

سخنگوی دولت، با بیان اینکه تصویب کلیات برنامه ششم دومین اقدام تعامل برانگیز مجلس دهم با دولت است، گفت: مجلس هر تغییری که مقتضی بداند می تواند در تمامی لوایح منظور کند.
مجلس هر تغییری که مقتضی می داند؛ در تمامی لوایح منظور کند سخنگوی دولت، با بیان اینکه تصویب کلیات برنامه ششم دومین اقدام تعامل برانگیز مجلس دهم با دولت است، گفت: مجلس هر تغییری که مقتضی بداند می تواند در تمامی لوایح منظور کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201604102966425290.jpg مجلس,هر,تغییری,که,مقتضی,می,داند؛,در,تمامی,لوایح,منظور,کند Icana

محمدباقر نوبخت در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تصویب لایحه برنامه ششم توسعه در کمیسیون تلفیق، گفت:از 28 نفر اعضای کمیسیون 27 نفر به لایحه برنامه ششم توسعه رای مثبت دادند و از این جهت بر دولت فرض خواهد بود که نهایت تعامل و همکاری را با مجلس داشته باشد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی افزود: تصویب کلیات لایحه برنامه ششم توسعه دومین اقدام شایسته و تعامل برانگیز مجلس دهم با دولت است و نخستین اقدام تصویب اصلاح قانون بودجه سال 95 در ماه گذشته با اکثریت آرا بود.

با هماهنگی و تعامل مشترک بین مجلس و دولت می توان یک لایحه منقح داشت

نوبخت با بیان اینکه با هماهنگی و تعامل مشترک بین مجلس و دولت می توان یک لایحه اثربخش و منقح داشت، ادامه داد:حق مجلس است که فصل الخطاب باشد و  مجلس از نظر دولت جایگاه رفیعی داشته و در راس امور است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، با تاکید بر اینکه مجلس هر تغییری که مقتضی بداند می تواند در تمامی لوایح منظور کند، تصریح کرد:با همکاری مثبت و سازنده ای که بین مجلس و دولت صورت می گیرد، شاهد اجرایی شدن برنامه موثر و توسعه بخش در کشور خواهیم بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet