هدر موبایل
1395/07/11 19:59:17
سرویس اقتصادی
باستانی در تشریح نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن:

طرح حمایت از مالکیت صنعتی تصویب شد/ارائه گزارش کمیته امداد در زمینه کارآفرینی

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، از تصویب طرح حمایت از مالکیت صنعتی در کمیسیون متبوعش خبر داد.
طرح حمایت از مالکیت صنعتی تصویب شد/ارائه گزارش کمیته امداد در زمینه کارآفرینی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، از تصویب طرح حمایت از مالکیت صنعتی در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43551.jpg طرح,حمایت,از,مالکیت,صنعتی,تصویب,شد/ارائه,گزارش,کمیته,امداد,در,زمینه,کارآفرینی Icana

سعید باستانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن گفت:دستورکار نخست امروز کمیسیون بررسی لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون تمپره در مورد ارائه منابع مخابراتی برای کاهش بلا و عملیات امدادی بود که کلیات این لایحه در نشست هفته گذشته کمیسیون به صورت مشروط تصویب شده بود و امروز پس از رفع ایرادات به صورت کامل تصویب شد.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به  دستورکار دوم کمیسیون افزود:دستورکار بعدی کمیسیون حمایت از مالکیت صنعتی بود، که موادی از آن به کمیسیون صنایع و معادن تفویض شده بود و کمیسیون اصلی این لایحه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس است.

رییس کمیته امداد در زمینه کارآفرینی گزارش ارائه کرد

باستانی ادامه داد:لایحه مالکیت صنعتی در خصوص ثبت اختراعات و علایم تجاری است، که یکی از بندها در این زمینه بوده که چه مصادیقی موضوع این قانون می شود.

وی در تشریح دستورکار دیگر کمیسیون متبوعش یادآور شد:"فتاح" رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) در جلسه امروز گزارشی از اقدامات این نهاد در زمینه کارآفرینی ارائه کرد.

باستانی با بیان اینکه یکی از اقدامات کمیته امداد توانمندی افراد و خانوارهای مستحق است، افزود:روزی سیستم حاکمیتی باید به سمتی حرکت کند که دیگر مددجوی کمیته امداد وجود نداشته باشد، زمانی که هدف توانمندی افراد است، آمار مددجویان کاهش می یابد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن با اشاره به اینکه کمیته امداد به صورت مجموعه واحدی باید به اشتغالزایی کمک کند، تصریح کرد:کمیسیون صنایع و معادن مجلس در زمینه اشتغالزایی به کمیته امداد کمک کند و این ارتباط مستمر و دایمی بین دو نهاد می تواند به رفع مشکلات کمک کرده و از آمار مددجویان همانگونه که اعلام شده بکاهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet