ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/07/12 08:11:00
سرویس سیاسی
برزگر کلشانی تأکید کرد:

ضرورت شناسایی مشاوران دوتابعیتی و دارای گرین‌کارت در دستگاه های اجرایی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ممکن است تعداد زیادی مشاوران دولتی دو تابعیتی یا دارای گرین کارت داشته باشیم، گفت: ضروری است تمامی این افراد شناسایی شوند.
ضرورت شناسایی مشاوران دوتابعیتی و دارای گرین‌کارت در دستگاه های اجرایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ممکن است تعداد زیادی مشاوران دولتی دو تابعیتی یا دارای گرین کارت داشته باشیم، گفت: ضروری است تمامی این افراد شناسایی شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102418861059.jpg ضرورت,شناسایی,مشاوران,دوتابعیتی,و,دارای,گرین‌کارت,در,دستگاه,های,اجرایی Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اهمیت شناسایی افراد دو تابعیتی و دارای گرین کارت در بدنه دولت، گفت: شاید تعداد مقام های مسئول دوتابعیتی یا دارای گرین کارت کم باشد اما به احتمال زیاد این تعداد در مشاوران دولتی بسیار بالاست.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: از زمانی که بحث نفوذ مطرح و تبعات و آسیب های آن جدی شد، این قضیه نیز مطرح است که حضور دوتابعیتی ها و گرین کارت‌دارها در دولت نیز می تواند عاملی برای نفوذ باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان با اشاره به اینکه باید نسبت به عواملی که باعث نفوذ در سیستم های اطلاعاتی و امنیتی کشور می شوند حساس باشیم، خاطرنشان کرد: مجلس این آمادگی را دارد که در صورت نیاز برای شناسایی افراد دو تابعیتی و دارای گرین کارت در بدنه دولت جهت حفظ امنیت کشور و پیشگیری از نفوذ دشمن، قانون را نیز اصلاح کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet