هدر موبایل
1395/07/13 09:17:39
سرویس سیاسی
بروجردی:

سیاست ایران، سوریه و روسیه در مبارزه با تروریسم دائمی است/استفاده‌آمریکاازفرصت آتش‌بس‌برای‌تجدیدقوای‌تروریست‌ها

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس سیاست سوریه ، ایران و روسیه برای مقابله با گروه های تروریستی را دائمی و غیر قابل تغییر خواند.
سیاست ایران، سوریه و روسیه در مبارزه با تروریسم دائمی است/استفاده‌آمریکاازفرصت آتش‌بس‌برای‌تجدیدقوای‌تروریست‌ها رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس سیاست سوریه ، ایران و روسیه برای مقابله با گروه های تروریستی را دائمی و غیر قابل تغییر خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608101379150133.jpg سیاست,ایران،,سوریه,و,روسیه,در,مبارزه,با,تروریسم,دائمی,است/استفاده‌آمریکاازفرصت,آتش‌بس‌برای‌تجدیدقوای‌تروریست‌ها, Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص احتمال قطع تماس روسیه و آمریکا در خصوص سوریه، اظهار داشت: موضع گیری ها و عملکرد آمریکایی ها در سوریه نشان دهنده حمایت آشکار این کشور از گروه‌های تروریستی است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اقداماتی که دولت سوریه انجام می‌دهد به همراه سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران و روسیه در حمایت از این اقدامات، مقابله با گروه های تروریستی است.

بروجردی گفت: آمریکا باید بداند این سیاست ها  دائمی و غیر قابل تغییر است.

وی با بیان اینکه آتش بس وسیله آمریکا برای تجدید قوای تروریست ها در سوریه است، بیان کرد: این موضوع تجربه چند بار انجام شده است و در هر آتش بسی که صورت گرفته عملا گروه‌های تروریستی از آن سوء استفاده کرده اند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در آتش بس اخیر هم نیروهای آمریکایی در چند دقیقه نیروهای ارتش سوریه را بمباران نمودند، گفت: این موضوع نشان دهنده حمایت آشکار آمریکایی‌ها از گروه‌های تروریستی و مخالفت آن‌ها با نیروهای ضد تروریستی ارتش سوریه است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet