ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/12 11:22:44
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

پدافندغیرعامل گزارش مستمر از احتمال ترورهای بیولوژیکی را به کمیسیون امنیت ارائه می‌دهد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه این کمیسیون به قضیه بیوتروریسم حساس است، گفت: بیوتروریسم از تهدیدات جدی جمهوری اسلامی است لذا به‌صورت مستمر موضوعات بیوتروریسم پیگیری شده و گزارش آن به کمیسیون می‌رسد.
پدافندغیرعامل گزارش مستمر از احتمال ترورهای بیولوژیکی را به کمیسیون امنیت ارائه می‌دهد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه این کمیسیون به قضیه بیوتروریسم حساس است، گفت: بیوتروریسم از تهدیدات جدی جمهوری اسلامی است لذا به‌صورت مستمر موضوعات بیوتروریسم پیگیری شده و گزارش آن به کمیسیون می‌رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/67961.jpg پدافندغیرعامل,گزارش,مستمر,از,احتمال,ترورهای,بیولوژیکی,را,به,کمیسیون,امنیت,ارائه,می‌دهد Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه شواهد برای وقوع ترور بیولوژیکی مطرح شده در سه پرونده مطرح شده به اثبات نرسید، گفت: کمیسیون امنیت ملی در جلساتی که با کمیته پدافند غیرعامل داشت نتوانست به این نتیجه برسد که بیماری یا درگذشت برخی افراد مورد بررسی در پرونده بیوتروریسم از طریق ترور بیولوژیکی بوده است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه ممکن است در آینده تحقیقات جدیدی روی این پرونده ها صورت گیرد گفت: این سه پرونده در حال حاضر در کمیسیون امنیت ملی بسته شده اما قطعا کار بررسی این موضوعات در نهادهای امنیتی بسته نشده است.

وی افزود: کمیسیون امنیت ملی به قضیه بیوتروریسم حساس است و این موضوع را از تهدیدات جمهوری اسلامی می داند لذا به صورت مستمر موضوعات بیوتروریسم را پیگیری کرده و گزارش آن را از دستگاه های مربوطه درخواست می کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: کمیسیون امنیت ملی بسته به موضوعاتی که به دست اعضای کمیسیون رسیده و یا گزارش های ارائه شده به کمیسیون، از پدافند غیرعامل، وزارت اطلاعات و دستگاه های امنیتی گزارش می گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet