ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1395/07/12 12:37:52
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون شوراها:

مشارکت نمایندگان در بحث نظارت و تحقیق و تفحص بیشتر شده است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تعداد زیادی از نمایندگان به بحث نظارت و تحقیق و تفحص ورود کردند و عزم جدی در مورد برخورد با تخلفات در مجلس ایجاد شده است.
مشارکت نمایندگان در بحث نظارت و تحقیق و تفحص بیشتر شده است عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تعداد زیادی از نمایندگان به بحث نظارت و تحقیق و تفحص ورود کردند و عزم جدی در مورد برخورد با تخلفات در مجلس ایجاد شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608106169039216.jpg مشارکت,نمایندگان,در,بحث,نظارت,و,تحقیق,و,تفحص,بیشتر,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ امیر خجسته بیان کرد: نقطه تفاوت بین مجلس دهم و نهم عزم راسخ نمایندگان برای نظارت و برخورد با مفاسد است؛ چیزی که در مجلس قبل کمتر دیده می‌شد و برخی نمایندگان در بخش نظارت و مبارزه با مفاسد تنها بوده اند.

وی افزود: اگر بعد نظارتی مجلس تقویت شود و با قدرت این مسیر را طی کند قطعا ریشه مفاسد خشک خواهد شد و اژدهایی که اگر هر سر آن را قطع کنیم سر دیگری در می‌آورد با ابزار نظارتی مجلس نابود می‌شود و می‌توانیم بگوییم که این مجلس امیدها را برای مبارزه با مفاسد تقویت کرده است.

به گزارش ایسنا، رئیس هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید گفت: مسیر این پرونده در چارچوب وظایف نظارتی مجلس در جریان است و این مسیر براساس روال قانونی خود انجام می‌شود و من نیز از همه مسئولین ذین‌فوذ در این پرونده خواستم که ورود غیر ضروری به روال قانونی آن نکنند و اجازه بدهند بر طبق روال عادی پیش برود؛ در غیر این صورت اسامی افراد را اعلام خواهد کرد.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet