هدر موبایل
1395/07/12 13:49:48
سرویس سیاسی
مفتح:

پرداخت یارانه به رونق احزاب کمک می کند/احزاب باید در چارچوب ارزشهای انقلاب اسلامی حرکت کنند

این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: برای افزایش فعالیت و رونق احزاب در کشور، می توان با پرداخت یارانه به احزاب، به این فرآیند کمک کرد، البته در قوانین بودجه سالیانه ردیف اعتباری برای این حوزه در نظر گرفته می شود.
پرداخت یارانه به رونق احزاب کمک می کند/احزاب باید در چارچوب ارزشهای انقلاب اسلامی حرکت کنند این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: برای افزایش فعالیت و رونق احزاب در کشور، می توان با پرداخت یارانه به احزاب، به این فرآیند کمک کرد، البته در قوانین بودجه سالیانه ردیف اعتباری برای این حوزه در نظر گرفته می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101747224499.jpg پرداخت,یارانه,به,رونق,احزاب,کمک,می,کند/احزاب,باید,در,چارچوب,ارزشهای,انقلاب,اسلامی,حرکت,کنند Icana

محمد مهدی مفتح در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به موافقت اعضای کمیسیون ماده 10 با پرداخت یارانه به احزاب، گفت: به طور حتم کشور در تمام امور و جوانب از جمله امور سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی پیشرفت کند و مسئله احزاب نیز در حیطه سیاسی نقش مهم و اساسی در شرایط و آینده کشور دارد.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: پیشرفت همه جانبه و در همه ابعاد قطعا می تواند مشکلات را حل کند، البته این مسائل چند بعدی و چند وجهی بوده و پیشرفت و توسعه باید متوازن در تمام این حوزه ها صورت گیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: به طور حتم کشور در چارچوب جمهوری اسلامی نیاز به پیشرفت سیاسی دارد و برای تحقق این مسئله، تقویت احزاب بسیار دارای اهمیت است و اگر احزاب در چارچوب ارزشهای انقلاب اسلامی به درستی عمل کنند، قطعا موجب افزایش حضور سیاسی مردم و توسعه و پیشرفت سیاسی در تمام ابعاد می شود.

وی افزود: به نظر من حال برای افزایش فعالیت و رونق احزاب در کشور، می توان با پرداخت یارانه به احزاب، به این فرآیند کمک کرد، البته در قوانین بودجه سالیانه ردیف اعتباری برای این حوزه در نظر گرفته می شود، تا مسئولان اجرایی بر اساس مقررات مربوطه و نحوه عملکرد تشکل ها بر اساس قوانین، یارانه را در نظر بگیرند.

عضو کمیسیون ماده 10 احزاب با بیان اینکه کمیسیون متبوعش موافق یارانه به احزاب است، گفت: همه اعضا معتقدند که باید احزاب شکل بگیرد و با اختصاص یارانه به احزاب سازوکار حزبی یک قدم به جلو خواهد رفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet