هدر موبایل
1395/07/12 13:21:51
سرویس فرهنگی

بازدید بانوان کمیسیون فرهنگی مجلس از نگارخانه ترانه باران

زنان کمیسیون فرهنگی مجلس از نمایشگاه خوشنویسی که به همت نگارخانه ترانه باران برپا شده بود دیدن کردند.
بازدید بانوان کمیسیون فرهنگی مجلس از نگارخانه ترانه باران زنان کمیسیون فرهنگی مجلس از نمایشگاه خوشنویسی که به همت نگارخانه ترانه باران برپا شده بود دیدن کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610102746634646.jpg بازدید,بانوان,کمیسیون,فرهنگی,مجلس,از,نگارخانه,ترانه,باران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پروانه سلحشوری، سیده فاطمه ذوالقدر و طیبه سیاوشی شاه عنایتی در نمایشگاه خوشنویسی که به همت نگارخانه ترانه باران برپا شده بود حضور یافتند.

بنابراین گزارش در این بازدید که به میزبانی کاظمی دولابی؛ مدیر مسول نگار خانه بود رئیس فراکسیون زنان و عضو کمیسیون فرهنگی هدف از این بازدید را ترغیب و حمایت از هنرمندان دانست و بیان کرد: بسیار موجب خوشحالی است که یک خانم جوان؛ بسیار قوی در عرصه اقتصاد هنر گام برداشته است و باید بستر لازم را به منظور گسترش بینش هنری در جامعه فراهم کرد.

همچنین طیبه سیاوشی تاکید کرد: حمایت از هنر و هنرمندان باید سرلوحه کار موسسات فرهنگی و همچنین بنگاه‌های اقتصادی قرار گیرد چراکه توسعه اقتصادی منتج به باروری فرهنگی خواهد شد.

این گزارش می افزاید؛ سیده فاطمه ذوالقدر هیچ پدیده ای را به اندازه آثار هنری بیانگر ارزش‌های فرهنگی یک جامعه ندانست و گفت: ما به عنوان نمایندگان ملت باید احساس مسئولیت خود را در قبال حفظ و حراست از بنیان های فرهنگی افزایش دهیم. 

همچنین سیده محبوبه کاظمی دولابی با ابراز خرسندی از حضور نمایندگان و توجه آن‌ها به هنر ابراز امیدواری کرد: با تدبیر و تعاملی سازنده بتوان هنر ایرانی و اسلامی را در راستای تقویت فرهنگ، در تمامی حوزه ها ترویج داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet